MSI Radeon RX 6600 Mech 2X 8G 11299TL!

Bildiğim kadarı ile Mech modeller diğer soğutmalara göre daha kötü soğutuyordu, doğru biliyorum değil mi?

Bildiğim kadarı ile Mech modeller diğer soğutmalara göre daha kötü soğutuyordu, doğru biliyorum değil mi?

Evet ama 90 dereceleri görmüyor diğer kartlar 70 civarındaysa bu Mech modelleri 75 civarı oluyor o biraz da kartın güç tüketimine bağlı RX 6600 160W tüketiyor sıkıntı olmaz bence.

@Rustin Cohle

Tabii ki canım 90 derece olmaz, ancak daha fazla ısınıyor.

Sadece güç tüketimine değil güç limitlerine ve OC'ye de bakmak lazım. Orada 80 dereceyi bulmasın da şimdi :D

Yazdım zaten MSI marka sistem kuranlar için diye hocam başlığı okumadan yanıt vermeyin bende biliyorum hatta 9900 TL'ye de var.
Başlığı okudum zatende böyle saçma bir mantık mı var hocam. 10.000₺ ye bulunan kartın 12.000₺ halini bende atıp ASUS'a özel sistem kuranlar için diyeyim o zaman. Bu nasıl bir bakış açısı. Sıcak fırsat mı var ortada :D

Başlığı okudum zatende böyle saçma bir mantık mı var hocam. 10.000₺ ye bulunan kartın 12.000₺ halini bende atıp ASUS'a özel sistem kuranlar için diyeyim o zaman. Bu nasıl bir bakış açısı. Sıcak fırsat mı var ortada :D

Diğer satıcılarda 13000 TL'den fazla ben ise 11299 TL'ye buldum ver o zaman MSI sistem kuracak insanlara 2000 TL sıcak fırsat var evet bu model için.

Evet ama 90 dereceleri görmüyor diğer kartlar 70 civarındaysa bu Mech modelleri 75 civarı oluyor o biraz da kartın güç tüketimine bağlı RX 6600 160W tüketiyor sıkıntı olmaz bence.
RX 6600 130 W civarı tüketmekte, RX 6600 XT'nin 160 W güç tüketimi bulunmakta.

Geri
Yukarı