MSI Radeon RX5500 XT 4 GB sıcaklık değerleri

@meertcyilmaz ayarları kontrol etmek? Benim Radeon Software otomatik ayarları duruyor. 35 derecede fanlar zaten dönmez. Ayarları kurcalamışsın veya yan programlar kullanıyorsun.
alalı 4 ay gibi bir süre oldu yan programlar kullanmıyorum radeon ayalarını görüntü dışında çok kurcalamadım. Bunun için ne yapmalıyım drive silip yükleme vs. denilmiş ama o konulardan çok fazla anlamıyorum

Performans - Ayarlanıyor kısmından otomatik ve varsayılanı seç.

Screenshot_3.png

@meertcyilmaz MSI programı üzerinden bir ayar yaptın mı bilmiyorum fakat bende Sapphire var ve yalnızca Radeon Software yüklü, ayarlar da otomatik. Kasa kötü ve bu nedenle 2700 RPM oluyor desem 35 derecede fan dönmesinin bir mantığı yok. Başka MSI 5500 XT kullanan varsa daha iyi yardımcı olur sanırım.

@meertcyilmaz MSI programı üzerinden bir ayar yaptın mı bilmiyorum fakat bende Sapphire var ve yalnızca Radeon Software yüklü, ayarlar da otomatik. Kasa kötü ve bu nedenle 2700 RPM oluyor desem 35 derecede fan dönmesinin bir mantığı yok. Başka MSI 5500 XT kullanan varsa daha iyi yardımcı olur sanırım.
rica etsem yukardaki ss te ayarlama kontrolü kısmını otomatikten manuele çekip fan ayarı etkin gelişmiş kontrol etkin yapıp çıkan değerleri bana atma şansın var mı senin ayarlarını manuel olarak uygulamam doğru olacak gibi çünkü otomatikte 30 dereceden sonra fanlar %35 çalışacak şekilde ayarlanmış

Yeni konular

Geri
Yukarı