MSI RTX 2060 Super Gaming vs RTX 2070

RTX 2060 Gaming Z kullanıyorum kart iyi güzel de o para verilmez dostum artık iyi bir kasa kullanıyosan 2070 üzmez bence soğutma açısından çok takıntılıyım ve öyle performans meraklısı değilim dersen alabilirsin 2060 fakat biraz mantıksız bir tercih olur 2070 al geç.

Yalnız satıcıya pek güvenemedim. Ventus ürününde chipset olarak AMD belirtmiş, 3D desteği yok gibi şeyler yazmış. Benzer fiyata bulursanız daha çok teknoloji üzerine yoğunlaşan firmalardan alın.

Armor serisini unuttunuz galiba.

Armor artık Ventus'tan daha iyi. Önceki Armor ile alakası yok. Bende de Armor bir kart var, oradan biliyorum. Ek olarak tier listesi de mevcut:

MSI RTX serisinde Armor ile rezaletti soğutmada. Bu hatalarını anlayıp sessiz sedasız uygun fiyatlı segmente Ventus çıkardılar ve kısa sürede RTX kartlarda Armor serisi kayboldu piyasadan. İlk RTX kartlardan beri takipteydim. Yabancı alışveriş sitelerinde epey olumsuz yorum vardı Armor serisi RTX kartlarda. Sonra Ventus çıktı. Ben de RTX 2060 Ventus XS almıştım. Gigabyte da batırdı uygun fiyatlı RTX kartlarda. Gigabyte'ın bu ısınan ürünleri hala piyasada.

Yalnız satıcıya pek güvenemedim. Ventus ürününde chipset olarak AMD belirtmiş, 3D desteği yok gibi şeyler yazmış. Benzer fiyata bulursanız daha çok teknoloji üzerine yoğunlaşan firmalardan alın.

Banada o olay saçma geldi ama tekramarket bayağı güvenilir diye biliyorum ama oradaki VGA yazısı nedir ne alakadır çözemedim.

Armor artık Ventus'tan daha iyi. Önceki Armor ile alakası yok. Bende de Armor bir kart var, oradan biliyorum. Ek olarak tier listesi de mevcut:

Ben hiçbir modeli kötülemedim bunu bilmenizi isterim. Yeni model kartlarda artık eskisi kadar ısınma problemi yok bundan eminim gönül rahatlığıyla Armor ve Ventus alabilirsiniz. Zaten bende Ventus kullanıyorum şu ana kadar en çok 72 derece gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı