MSI RTX 2070 Gamin Z vs Gigabyte RTX 2070 S

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Arkadaşlar merhaba. Bu iki ekran kartından birisini almak istiyorum. Sizce hangi ekran kartını almak daha mantıklı olacaktır. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. İşlemci R7 3700x ana kartım x570.

Super varken 2070'i direk eliyorum. Diğer iki ürün de gayet iyi ve soğutmaları da başarılı. Görsele önem veriyorsanız fazla ödeyip Aorus olanı alabilirsiniz, bana kalırsa gerek yok.

Super varken 2070'i direk eliyorum. Diğer iki ürün de gayet iyi ve soğutmaları da başarılı. Görsele önem veriyorsanız fazla ödeyip Aorus olanı alabilirsiniz, bana kalırsa gerek yok.
Yani direk olarak almışken süper serisini almamı öneriyorsunuz.

Arkadaşlar aşağıda iki kartın kendi sitesindeki özelliklerini buldum. Aradaki 600₺ fiyat farkı için gigabyte almam daha mantıklı bir seçim olur mu?

RX 5700 XT varken 2070 Super almak mantıksız bana kalırsa. Yine de kararlıysan Gigabyte olanı alabilirsin. Çip aynı çip zaten. Ufak tefek soğutma farkı ya olur ya olmaz.

RX 5700 XT varken 2070 Super almak mantıksız bana kalırsa. Yine de kararlıysan Gigabyte olanı alabilirsin. Çip aynı çip zaten. Ufak tefek soğutma farkı ya olur ya olmaz.
Evet mantıklı ama şuan özel soğutmalı modelleri bekleme zamanım kalmadı. Asus kendisi tanıtmış ama eylül ayının ilk haftası piyasaya süreceğiz yazmış. Ve bunlara ek olarak fiyatları da yüksek gelecek gibi.

Arkadaşlar aşağıda iki kartın kendi sitesindeki özelliklerini buldum. Aradaki 600₺ fiyat farkı için gigabyte almam daha mantıklı bir seçim olur mu?
600 TL farka deyecek hicbirsey yok. Paranızı çöpe atmayin msi alin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı