MSI RTX 2070S için nasıl bir güç kaynağı gerekiyor?

Şuan sıfırını 7000-7500 TL ye bulabildiğimiz RTX 2070S'i adamın 4000 TL satması için 2 tane yol var.
1-Adam dolandırıcı.
2-Piyasadan haberi yok ve biraz geri kafalı
İnşallah dolandırılmazsınız.
PSU için 650W yeter.

Hayırlı olsunda 4000 TL'ye RTX 2070s şu dönemde bilemedim en az 600 Watt PSU lazım'da inş. Dolandırılmamışsınızdır. Satıcıdan detaylı fotoğraf, seri no, fatura vs sorup parayı gönderseydiniz keşke.

2070S ben de kullandım, 650W +80 Bronze yeterli olacaktır. Cooler Master MWE 650W +80 V2 PSU tavsiye ederim. Sıfır ses, sıfır coil whine. Ayrıca 4 bine MSI RTX 2070 Super almanız da enteresanmış, umarım satıcının piyasadan haberi yoktur. Hayırlı olsun şimdiden, salatalık çıkmazsa tabii. :D

Merak ettim, ürünün linkini atarmısınız? Bide biz soralım, bize ne diyeceğini merak ettim.
akşam atarım
Arkadaşlar Allah razı olsun beni uyarıyorsunuz ama ben sizde adam dolandırıcımı diye sormadım ki dolandırıcı ise mesajları resimleri dekont numara ıban isim soy isim duruyor savcıya veririm anında ifadeye çağırırlar

Arkadaşlar, Allah razı olsun beni uyarıyorsunuz ama ben sizde adam dolandırıcı mı? Diye sormadım ki, dolandırıcı ise mesajları, resimleri, dekont, numara, IBAN, isim, soy isim duruyor. Savcıya veririm anında ifadeye çağırırlar.
Yanlış anlamayın, biz bu tür durumlarda çok fazla mağdur olan üye gördük. Bir başkası daha olmasın diye uyarıyoruz. Hayırlı olsun.
Sorunuza gelirsek, hem garanti olsun hem de uzun süre götürsün diye 750 W Gold sertifikalı bir PSU alırsanız iyi olur.

Yanlış anlamayın, biz bu tür durumlarda çok fazla mağdur olan üye gördük. Bir başkası daha olmasın diye uyarıyoruz. Hayırlı olsun.
Sorunuza gelirsek, hem garanti olsun hem de uzun süre götürsün diye 750 W Gold sertifikalı bir PSU alırsanız iyi olur.
Hayır anlıyorum teşekkür ederim beni düşünenlere ama diyelim ki bir sorun oldu savcılığa gidip dilekçe veririm zaten dekont yazışma duruyor

Geri
Yukarı