MSI RTX 3060 Ti Gaming X, MAG Force 101M kasaya sığar mı?

Caner Acikgoz

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar.

Bu kasaya sığar mı?

Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sığar sığmasına lakin, o ekran kartına o kasa yakışmaz. Mag forge serisi normal kasalar ile aynı malzeme kalitesinde.
Şahsi önerim:

İlla RGB isterseniz, Asus TUF GT301 ARGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sığar sığmasına lakin, o ekran kartına o kasa yakışmaz. Mag forge serisi normal kasalar ile aynı malzeme kalitesinde.
Şahsi önerim:

İlla RGB isterseniz, Asus TUF GT301 ARGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Benim de bu aralar favorim bu arkadaş:Adata XPG INVADER Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ben de uzun süre bu kasayı almayı düşündüm hocam. Hatta halâ kararsızım. İçerisindeki fan sayısı biraz düşük, default olarak önü kapalı gelmesi biraz üzücü. Ön kısım çıkabiliyor ama bu seferde görüntü pek iyi olmuyor. Buna karşın fiyatı gayet iyi.
Ön fanlar kasanın soluna konumlandırılabiliyor, o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Alternatifler:
Bu arada Fractal Design kasalar yavaş yavaş pazara giriyor, tavsiye ederim.

Ön fanlar kasanın soluna konumlandırılabiliyor, o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Alternatifler:
Bu arada Fractal Design kasalar yavaş yavaş pazara giriyor, tavsiye ederim.
Ah ah, 1 yıldan beri uzaktan uzaktan Fractal designe kasalara bakıyorum. Yüksek fiyatları yüzünden yaklaşamıyorum. Şöyle 750 TL civarı F/P fractal bir kasa gelse gözüm kapalı alacağım. Ben markayım diyen firmalara taş çıkartır.

Ah ah, 1 yıldan beri uzaktan uzaktan Fractal designe kasalara bakıyorum. Yüksek fiyatları yüzünden yaklaşamıyorum. Şöyle 750 TL civarı F/P fractal bir kasa gelse gözüm kapalı alacağım. Ben markayım diyen firmalara taş çıkartır.
Focus G serisini beğendim açıkçası. Cooler Master ya da Corsair kasa fanı da taktık mı tamamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı