Satılık MSI RTX 3060 Ti Gaming X

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar büyük bir mutluluk ile aldığım kartı daha doğrusu bütün sistemi satıyorum. Satma nedenim taşınıyor olmam ve laptopa geçecek olmamdır yoksa kullanmayı hatta bütün sistemi sırf kart için revize etmeyi bile düşünüyordum.

QP Bilişim'den 29.12.2020 tarihinde alındı.

İncelemesi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyat: 12500 TL
Mersin içi elden teslim olur. Aksi taktirde bütün Türkiye'ye kargolayabilirim.

İletişim: [email protected]

20210102_163533 (1).jpg

20210201_172559.jpg

Hocam aldığınız fiyatın 1500 lira üstüne tamam diyin, 5 dakika sonra kapınıza ışınlanabilirim :D.
Umut fakirin ekmeğidir kısmını da hallettiğime göre hayırlı satışlar diyebilirim, gerçekten temiz olduğu belli bir kart. Fiyat 3060 Ti için bir tık yüksek denebilir ama burada işin içine Gaming X Trio devreye giriyor, o yüzden normal gibi bir fiyat (bana 6000'e vermediğiniz sürece :)).

Muhteşem atanlar neden attı acaba. Fiyatı çok pahalı. Bana pek taşındığınızdan satıyormuşsunuz gibi gelmedi.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi 8 bin TL'ye 3060 sistemler satılıyor siz 12.5 bine 3060 Ti satıyorsunuz.

7-8 bine satmak isterseniz alabilirim.
Hocam öncelikle fikrinize saygı duyuyorum ama günler boyunca Technopat'da açtığım konulara bakarsanız amacımın ne olduğunu gayet net anlarsınız. @Dark Lord of the Sith @WoLeRm @Radeon RX 5500M @Turkish Kebab hepsi benim laptop alma amacımın olduğunu biliyorlar.

Hem bütün sistemimi satacak olmasam eş zamanlı olarak monitör ilanı koymam ve sistemimin tekli olarak fiyatları açıklamazdım.

10.000'e RX 5700 XT satılan bir piyasadan bahsediyoruz. Sahibinden üzerinden de yaklaşık 5-6 kişi 11.000 TL'lik fiyat teklifinde bulundular. Bende madem 11.000 geliyor o zaman bende Technopat üzerinden şansımı deneyim demiştim.

Açtığım konular;

Cidden bu piyasada böyle bir ilan koymak bana da çok kötü geliyor ama hepimiz teknolojiden ve şu an bulduğumuz durumun farkındayız. Hatta çoğu arkadaşa da Technopat üzerinden ilan açmamdan çekindiğimden de bahsetmiştim ama yapacak pek bir şey yok. Eğer bu fiyatlara teklif alınamıyorsam 11.000 satacağım 5 kişi halihazırda mevcut.

Cidden bu piyasada böyle bir ilan koymak bana da çok kötü geliyor ama hepimiz teknolojiden ve şu an bulduğumuz durumun farkındayız. Hatta çoğu arkadaşa da Technopat üzerinden ilan açmamdan çekindiğimden de bahsetmiştim ama yapacak pek bir şey yok. Eğer bu fiyatlara teklif alınamıyorsam 11.000 satacağım 5 kişi halihazırda mevcut.

Satın gitsin hocam. 11k 3060 Ti için güzel para.

Şimdiden hayırlı olsun hocam. 11.000 TL sıfır bandında bir kart için normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı