MSI RTX 3060 Ventus Amazon JP'de 7125TL

Eskidendi o düzeldi belli bir süredir.
Emin misiniz hocam? Birkaç gün önce bir konuda yazıyordu bir arkadaş, siparişi iptal edilmiş ve ban yemiş. Birkaç günlük konuydu. Bulabilirsem atayım size.

Bildiğim kadarıyla hala devam ediyor siparişlerin iptal edilmesi ve ban. Ban üzerine istedikleri belgeleri gönderseniz bile açmıyorlar banı.

Evet, ciddiyim ya! "Ya" ne demekse? 12.000 liraya 3060 sistem düşmüş de elindeki stoğu kakalıyorlar insanlara. Tek fanlı 3060, 11400f işlemci ama h510 anakart, ismi cismi duyulmamış ramler falan. Alın, kullanırsınız. Ayrı olarak GPU satın almakla ne ilgisi var dediğinizin anlayamadım.
Özelleştirme imkanı sunuluyor insanlara. Ekran kartı dışında çoğu parçayı istediğin gibi seç, 13.000 liraya gelecek. Kasa, işlemci, RAM, anakartı çıkarırsan ekran kartı 9000 liraya falan gelir, o da maksimum.
Neden bu kadar sinirli olduğunu anlamadım. Cidden 300 küsür dolar MSRP'si olan karta 11.000 TL olacak diyorsun ve bana kızıyorsun. Dolar 20 TL olursa dediğin olabilir.

Emin misiniz hocam? Birkaç gün önce bir konuda yazıyordu bir arkadaş, siparişi iptal edilmiş ve ban yemiş. Birkaç günlük konuydu. Bulabilirsem atayım size.

Bildiğim kadarıyla hala devam ediyor siparişlerin iptal edilmesi ve ban. Ban üzerine istedikleri belgeleri gönderseniz bile açmıyorlar banı.
Genel olarak ban yiyenlerin temel sıkıntısı birkaç ürün birden sipariş etmiş olmalarıydı. Şu an için siparişiniz teslim edilene tekrar aynı ürün grubundan tekrar alışveriş yapmazsanız sorun olmuyor. Ban meselesi multi hesap açıp aynı adrese gönderim yapanlar ve yüklü alımlarda meydana geldi. Hatta siparişleri gelen şanslılar bile vardı.

Özelleştirme imkanı sunuluyor insanlara. Ekran kartı dışında çoğu parçayı istediğin gibi seç, 13.000 liraya gelecek. Kasa, işlemci, RAM, anakartı çıkarırsan ekran kartı 9000 liraya falan gelir, o da maksimum.
Neden bu kadar sinirli olduğunu anlamadım. Cidden 300 küsür dolar MSRP'si olan karta 11.000 TL olacak diyorsun ve bana kızıyorsun. Dolar 20 TL olursa dediğin olabilir.
Hiç tanımadığınız bir insana, amacı gördüğü avantajı paylaşarak bir şeyler katmak isteyen bir insana yazınızdaki içeriğinizin üslubu doğru değil. Size sizin gibi cevap verdim, sinirlisin dediniz. Empati yaparsanız böyle şeylerle karşılaşmazsınız. Ayrıca sizden rica ediyorum, 13.000TL'ye bir sistem varsa, iyi alt donanımlarla upgrade şansımız oluyorsa paylaşın lütfen. Cidden. Sistem bakıyorum ve nereye bakarsam bakayım fiyat avantajı olan ürünlerin içerikleri hep tier olarak düşük.

Hiç tanımadığınız bir insana, amacı gördüğü avantajı paylaşarak bir şeyler katmak isteyen bir insana yazınızdaki içeriğinizin üslubu doğru değil. Size sizin gibi cevap verdim, sinirlisin dediniz. Empati yaparsanız böyle şeylerle karşılaşmazsınız. Ayrıca sizden rica ediyorum, 13.000TL'ye bir sistem varsa, iyi alt donanımlarla upgrade şansımız oluyorsa paylaşın lütfen. Cidden. Sistem bakıyorum ve nereye bakarsam bakayım fiyat avantajı olan ürünlerin içerikleri hep tier olarak düşük.
Anakartı B450 Elite yapın, SSD'yi 970 Evo, RAM'i Kingston yapın. 13.020 TL ediyor. PSU ve kasa çok iyi değil ama idare edecek bileşenler. Kalanı gayet güzel.

1) bu fiyata 3060 alınmaz.

2) Amazon jp risklidir garanti, ban, iade konuları için söylüyorum.

Alan olursa sistemine takıp sorunsuz çalıştığını görünceye kadar dua etmesi lazım. Arızalı gelirse iade süreci zorlu, 1 ay sonra arızalanırsa bir bardak soğuk su eşliğinde 7000 TL'ye güle güle dersiniz. Bunların dışında banlanırsanız farklı mevzular neysee.

Geri
Yukarı