MSI RTX 3060 Ventus Amazon JP'de 7125TL

Senin gibilerin sığ mantığına göre çip sıkıntısı, mining değil alıcılar stoğu etkiliyor. Bayağı mantıklı bir düşünce yapısı🤣
Miningciler de alıcı, farkında mısın acaba?
Sadece daha çok alım yapıyorlar. Üretimden çok talep olunca stok olmuyor. Basit bir durum. Alıcılar stoğu etkilemiyor ama normalden fazla bir talep olduğu için, üretim yetersiz geliyor.

Low hash rate kartlar piyasada çoğaldıkça fiyatlar biraz olsun düşmeye başladı. Umarım yakın zamanda çoğu kart LHR ibaresiyle yeniden revize edilerek piyasaya sürülür. Sadece oyuncular değil, mimarlar, mühendisler gibi kısaca 3d ile ekmek parası kazanan herkesin derdi aynı. Yoksa kimse 300 dolarlık karta 900 dolar ödemek istemez.

Miningciler de alıcı, farkında mısın acaba?
Sadece daha çok alım yapıyorlar. Üretimden çok talep olunca stok olmuyor. Basit bir durum. Alıcılar stoğu etkilemiyor ama normalden fazla bir talep olduğu için, üretim yetersiz geliyor.
Yukarıda arkadaşın mesajlarını okudun da mı bana sallıyorsun? Onun kastettiği bizim gibi oyun oynayan alıcıların bu fiyatlara boyun eğmesi yüzündenmiş fiyatların artması. Bu arada anlattıkları herkes biliyor.

Miningcilere sallıyordu herkes LHR modellerin fiyatlarına bakın. Bu LHR olayı LHR olmayan kartların iyice değerini arttırdı. Nerede gamer tayfa hem bu LHR kartlar hala stokta? Ne oldu pahalı mı geldi acaba..

Yeni konular

Geri
Yukarı