MSI RX 460 4 GB alınır mı?

Burak 50

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. i3 6100 Sistemde kullanacağım böyle bir ekran kartı buldum. Sizce nasıl bir performans alırım. Darboğaz yaşar mıyım?
Arkadaşlar merhaba. İ3 6100 sistemde kullanacağım böyle bir ekran kartı buldum. Sizce nasıl bir performans alırım. Darboğaz yaşarmıyım ?
Şöyle birşey eklemek istiyorum.
Alternatif olarak bunlarıda buldum ancak indirim yapmıyorlar.

O RX 460'da bir sorun olabilir çünkü fiyatı çok çok uygun. 3 hafta önce konulmuş eğer satılmadıysa gerekli kontrollerle alın derim ama şüpheli bir ilan gibi. RX 550 ve GTX 950 yerine GTX 960 alın derim çok fiyat farkı yok.

O RX 460'da bir sorun olabilir çünkü fiyatı çok çok uygun. 3 hafta önce konulmuş eğer satılmadıysa gerekli kontrollerle alın derim ama şüpheli bir ilan gibi. RX 550 ve GTX 950 yerine GTX 960 alın derim çok fiyat farkı yok.
Mesaj yazdım herhangi bir sorunu yok bilgisayarımı yeni sattım ekran kartı elimde bu kaldı dedi. Ayrıca ilanın fiyatı 1200 tl idi yeni düşürdü. Yani alınabilir mi gtx960 yerine @diegoarmano

Son düzenleme:
İ3 6100 ile darboğaz yaşayacağını sanmam. İkisi fiyatına göre iyi ikili.
Linki paylaşmayı unutmuşum 😣😰
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@diegoarmano

Geri
Yukarı