MSİ RX 470 Anlık Ekran Kararması Sorunu

ahmet sert3455

Hectopat
Daha fazla  
Sistem özellikleri : İşlemci : i5 6500 Anakart: B150M Gaming pro. Kasa ve güç kaynağı : Zalman z3 plus 600 le 600W. RAM : GSkill Aegis 16 GB (2x8) 2133 MHz. Harddisk : WD 3.5 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm.
İşletim sistemi : Windows 10 64 Bit

Şikayetim : Oyun oynarken video izlerken anlık ekran 1 saniye kapanıp geri geliyor sadece ekran kararıyor anlık ses falan cıkma durumu yok. Sistemi yeni topladım 2 hafta oldu ilk 1 hafta böyle bir sorun yoktu. Ekran kartı güncel son sürüm fakat aklıma bir şey takıldı. Guncellemelerı kontrol ettiğim de BIOS güncellemesi gelmiş ama ben BIOS'u güncellemedim. Acıkcası tırstım. BIOS güncellemekten ekranın anlık kararması ve geri gelmesinin BIOS güncellemesiyle bir alakası olabilir mi acaba ? Eğer BIOS güncellemenin ekranın anlık kararması ile bir alakası yoksa ekran kartını servıse gonderecem. Bu arada ekran kartı boşta 35-40 yükte 60-75 derece arası çalışıyor. Aynı kabloyla laptobu monitöre bağladım. 3 gündür ekran kararması yok. Sorunun ekran kartında olduğunu düşünüyorum. Donanımsal mı yazılımsal mı onu ögrenmem gerekli bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı