MSİ RX 480 GAMİNG X tabanlı sistem

mübarekt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bayadır bekledim nova'ya geldi stokta değil ama 1200 civarı MSİ RX 480 GAMİNG X modelini taban alarak öneri alabilir miyim? Ben bayadır deniyorum bi kasa içime sinmiyor. Bi RAM sinmiyor. Bi SSD 240'mı alsam? 120 alıp 1TB HDD mi alsam diye paranoyak oldum. Yanında bir de 150 TL klavye ve mouse da önerirsiniz sevinirim. Set olmasa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar? RX 480 ile toplanacak sistem oyun sistemi olacaktır, oyun sisteminde de 240 GB SSD'nin yeterli kalacağını sanmıyorum.

120GB SSD alıp bunu yalnızca Windows ve gerekli programlara ayırabilir, 1TB HDD alıp oyunlarınızı buraya yükleyebilirsiniz. Lisanslı oyuncu olmadığımızdan f/p odaklı şeyler yapmaya çalışıyoruz pek çoğumuz bu sebeple oyunların yükleme sürelerinin 5-10sn fazla olması (bence) çok da abartılacak bir durum değil, sonuçta hepimiz boş zamanlarımızda oyun oynuyoruz :)

Klavye-mouse olarak bunu öneririm, kendim kullanıyorum ve memnunum.

Cooler Master Storm Devastator Siyah Mavi Ledli Klavye + Fiyatı

Bütçeniz ne kadar? RX 480 ile toplanacak sistem oyun sistemi olacaktır, oyun sisteminde de 240 GB SSD'nin yeterli kalacağını sanmıyorum.
120GB SSD alıp bunu yalnızca Windows ve gerekli programlara ayırabilir, 1TB HDD alıp oyunlarınızı buraya yükleyebilirsiniz. Lisanslı oyuncu olmadığımızdan f/p odaklı şeyler yapmaya çalışıyoruz pek çoğumuz bu sebeple oyunların yükleme sürelerinin 5-10sn fazla olması (bence) çok da abartılacak bir durum değil, sonuçta hepimiz boş zamanlarımızda oyun oynuyoruz butce
Klavye-mouse olarak bunu öneririm, kendim kullanıyorum ve memnunum.

Cooler Master Storm Devastator Siyah Mavi Ledli Klavye + Fiyatı
Herkesten Özür dilerim 4 gün ban yedim yazım hatasından dolayı :( bütçe 3100 TL klavye mouse ta makrolu lazım dediğim gibi set zorunlu değil :D

Ben sistemimin fiyat performans olmasini istiyorum bu sistemin kalbi msi rx 480gaming x olmasini istiyorum bunu frenlemiyecek bir islemci i5 6400. Secmek istiyorum yada degisebilir ... derken fiyat kabariyor bu sistemi 3000lira butcede toplamaya calisiyorum yardimci olurmusunuz diger parcalarida onerirmisiniz . Yada soylemi yapayim onerdiginiz sistemi dolar uygun olunca veya ekran karti ucuzlayinca mi toplayayim .
Simdiden tesekkur ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı