MSI RX 550 vs. Sapphire RX 550 vs. Sapphire Pulse RX 560

Daha fazla  
Arkadaşlar bu 3 kart arasında kaldım. İlk önce sormak istediğim https://www.hepsiburada.com/sapphire-rx-550-4g-d5-pulse-oc-11268-01-20g-p-HBV000004VT0T bu karta overclock yapabilir miyim? Ürün özellikleri kısmında hız aşırtma yok yazıyor ama ürün başlığında OC yazıyor bir bilginiz var mı? İkinci olarak da eğer overclock varsa RX550 mi alayım yoksa RX560 mı? Arada 3-4 FPS farkı var bence 300 TL için değmez. O farkı da overclockla kapatabilirim eğer varsa. Sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu? Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle aradaki FPS farkı 3-4 değil. Bu kartlar sıfır fiyatını hak etmiyor. İkinci el almanızı tavsiye ederim. İkinci el almak istemiyorsanız da;
Bu kartlara bakabilirsiniz.

Öncelikle aradaki FPS farkı 3-4 değil. Bu kartlar sıfır fiyatını hak etmiyor. İkinci el almanızı tavsiye ederim. İkinci el almak istemiyorsanız da;
Bu kartlara bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim 900 TL'ye bilmiyordum RX 560 olduğunu. Peki bu attığınız RX560'a OC yapılıyor mu? Biraz geç yazdım kusura bakmayın banım vardı.
Her ikisini de önermem ben. Bunlar yerine 2. el RX 570 tercih edin.

Evet, o karta OC yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim fakat 2. ele yanaşmıyorum. Ayrıca ben eGPU yapmayı düşündüğümden RX570 ile darboğaz yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı