MSI RX 5600 XT Gaming X nasıldır?

Ephezus

Femtopat
Yer
Satürn
Kullanan arkadaşlar yazabilir mi? Kart nasıldır, herhangi bir sürücü problemi var mıdır? Toplayacağım sistemde kullanmayı düşünüyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanan arkadaşlar yazabilir mi? Kart nasıldır, herhangi bir sürücü problemi var mıdır? Toplayacağım sistemde kullanmayı düşünüyorum da.

Hocam 5600XT Güzel kart. Bence RTX Alın. DLSS ve Ray Tracing özelliklerinden faydalanırsınız. Eğer Hackintosh yapacaksanız 5600XT veya 5500XT İdealdir

Sürücü problemi var diye biliyorum en azından. Onun yerine RTX 2060 alın. DLSS'den yararlanırsınız ve sürücü problemi yaşamazsınız. RX 5600XT de alınabilir.
Hocam 5600XT Güzel kart. Bence RTX Alın. DLSS ve Ray Tracing özelliklerinden faydalanırsınız. Eğer Hackintosh yapacaksanız 5600XT veya 5500XT İdealdir
O zaman RTX 2060 alacağım zorlarsam 2060 super de olabilir. Bütçeyi çok sarsmayacak bir 2060 modeli önerebilir misiniz?
O zaman RTX 2060 alacağım zorlarsam 2060 super de olabilir. Bütçeyi çok sarsmayacak bir 2060 modeli önerebilir misiniz?
Ve soğutması da iyi olsun mümkünse.

Hocam o zamana kadar neler olur bilemeyiz. Bence şimdiden model belirlemeyin. Soğutma çok önemli değil. Sadece Ventus XS 80 dereceyi geçiyor diğerleri hep altında. Isınan bir model RTX 2060 normalde.
Tamamdır hocam şu stoklar ve fiyatlar ne zaman oturdu o zaman belirleyeceğim modeli. Sanırım siz de AMD önermiyorsunuz sürücü sıkıntılarından dolayı?

Geri
Yukarı