MSI RX 5600 XT Mech OC için 80C normal mi?

Normal. Mech modeli diğerlerine göre ısınan bir model backplate kısmı plastik olması vesaire. Ama bu bir tık kasanız ile alakalı da olabilir 3-4 derecelik düşüş için söylüyorum bunu kasanız nedir acaba?

Kasa kötü, ekran kartı giriş seviye oyunlarda +80 derece yüksek gibi geldi bana ama bu yaz aylarında ve o kasayla normal olabilir. Kasa'nın yan kapağını açıp öyle deneyin sıcaklıklarda düşüş yakalarsınız.

Kasanız nedir ? Hangi işlemi yaparken bu değeri görüyor?
Oyun Oynarke GPU kullanımı %99 ken
Kasa kötü, ekran kartı giriş seviye oyunlarda +80 derece yüksek gibi geldi bana ama bu yaz aylarında ve o kasayla normal olabilir. Kasa'nın yan kapağını açıp öyle deneyin sıcaklıklarda düşüş yakalarsınız.
Normalmi 80 derece

Ekran kartı ısınan bir model, kasanız da çok iyi değil zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ekran kartı ısınan bir model, kasanız da çok iyi değil zaten.
Güç kablosu erimişti yeni degiştirdim o yüzden zarar görmüş olabilirmi

Güç kablosunu dönüştürücü ile mi bağlayıp kullanıyorsunuz?
Yapılmaması gereken bir şey. Ekran kartının ısınmasını buna bağlamıyorum, Mech OC sıcak çalışan bir model zaten.

Geri
Yukarı