MSI RX 570 Garanti Süreci

Bellegrin23

Centipat
Arkadaşlar hepinize merhabalar, 4 Ocak günü MSI RX570 4 GB ekran kartımı bir sorundan dolayı garantiye vermeye karar verdim. Sorun Genellikle oyunlarda nadiren masaüstünde ekranın bir anda donup bilgisayarın kilitlenmesi ve ardından tüm seslerin kesilmesi, sonrasında monitörün ışığı sönmesi. Bugün Vatan Bilgisayar'ı bilgi için aradığımda ekran kartınız yarın mağazaya gelecek teslim alabilirsiniz dedi. 8 günde gelmesi anormal mi? Garantiye verdiğimde çalışan eleman en az 15 gün sürer diyordu. Sizce bu erken gelmenin sebebi hata yok deyip geri paketlemeleri?

Bunu öğrenmenin en iyi yolu yarın gidip teslim almaktır. Mümkünse orada herhangi bir bilgisayarda denemeyi isteyin. Dediğiniz gibi sorun yok diyip geri de gönderebilirler, yenisiyle değiştirmiş de olabilirler.

Servispoint hızlı çalışıyor. Değiştirmemişlerdir belki onarım yapmışlardır. Değişim veya iade onayı verselerdi bu ilk sizin cep telefonunuza mesaj olarak bildirilirdi. Çünkü bana bir kere değişim hakkı verdiler ve Vatan'dan 0 kart aldım.

Servispoint hızlı çalışıyor. Değiştirmemişlerdir belki onarım yapmışlardır. Değişim veya iade onayı verselerdi bu ilk sizin cep telefonunuza mesaj olarak bildirilirdi. Çünkü bana bir kere değişim hakkı verdiler ve Vatan'dan 0 kart aldım.
Hadi ya ben de ümitlenmiştim değişim olmuştur diye :/

Hadi ya ben de ümitlenmiştim değişim olmuştur diye :/

Hocam bütün bir sistem mi aldınız yoksa ekran kartını ayrı mı aldınız? Hatanın ekran kartından kaynaklı olduğu kesin mi? İsterseniz Vatan'a komple kasanızı götürün, orada çalışan tekniker arkadaş size sorunun kaynağını söyleyebilir. Ama söylemeyedebilir, kasayı oradan almadıysanız :( Ben Ventus XS 2060'ım yüzünden müşteri hizmetleriyle kanka oldum.

Hocam bütün bir sistem mi aldınız yoksa ekran kartını ayrı mı aldınız? Hatanın ekran kartından kaynaklı olduğu kesin mi? İsterseniz Vatan'a komple kasanızı götürün, orada çalışan tekniker arkadaş size sorunun kaynağını söyleyebilir. Ama söylemeyedebilir, kasayı oradan almadıysanız :( Ben Ventus XS 2060'ım yüzünden müşteri hizmetleriyle kanka oldum.
Yok dostum sadece ekran kartını ordan aldım :(

Yeni konular

Geri
Yukarı