MSI RX 5700 Gaming X alınır mı?

Şu sıralar fazla şikayet var bu konuda biraz klişe olacak ama sanırım yoğunluktan. Ben sipariş verdikten 1 gün sonra kargoya verilmişti.

Hocam sanırsam ellerinde işlemci yok ondan da bekletiyor olabilirler. Zaten bayramdan sonraya kalır diye düşünüyordum. Hocam sizin şu siyah ekran hatası da Windows'tan kaynaklanıyor olabilir mi?

Hocam sanırsam ellerinde işlemci yok ondan da bekletiyor olabilirler. Zaten bayramdan sonraya kalır diye düşünüyordum. Hocam sizin şu siyah ekran hatası da Windows'tan kaynaklanıyor olabilir mi?

En güncel sürümünü kullanıyorum pek zannetmiyorum ondan olacağını.

@ay1903 hocam şimdi tekrar aradım. Bu ürünlerin toplanması uzun sürebilir. Bayramda da çalışacağız dediler. Siz de durum aynı mı hala onay mı bekliyorsunuz?

Onay bekliyor devam ediyor. Kargolanması önümüzdeki cumayı bulur bence. ( Bana göre en erken kargo tarihi )

Hocam pazar hariç diğer günler çalışıyorlarmış. Yani en geç çarşamba günü kargoya verilir diye düşünüyorum.
Onay bekliyor devam ediyor. Kargolanması önümüzdeki cumayı bulur bence. ( Bana göre en erken kargo tarihi )

Hocam siparişim hala onay bekliyor. Sizde de öyle mi acaba?

Son düzenleme:
DisplayPort kablom bugün geldi denedim artık o siyah ekran sorunu olmuyor garip bir şekilde çözüldü sorunum.

Hocam bir de size kasanın montajıyla alakalı bir şey soracağım. Şimdi kasanın önünde buluna USB 3.0 girişinin anakarta bağlantısını yapamıyorum. Ekran kartı o kadar genişki o yuvayı kapatıyor. Sizde de böyle bir durum söz konuşu mu?

Hocam bir de size kasanın montajıyla alakalı bir şey soracağım. Şimdi kasanın önünde buluna USB 3.0 girişinin anakarta bağlantısını yapamıyorum. Ekran kartı o kadar genişki o yuvayı kapatıyor. Sizde de böyle bir durum söz konuşu mu?

Evet daha önce de dedim USB 3.0 kablosu takılmıyor ayrıca sağdaki kabloları da eziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı