MSI RX 590 sürücü sorunu

Arkadaşlar sistemi actıgımda hoş geldiniz yazısından itibaren bilgisayar 5-6 saniye arayla siyah ekran olup tekrar geri geliyor. DDU ile sürücüyü sildiğim zaman sorun kalmıyor, fakat bu seferde sürücüsüz kalıyorum. Fakat herhangi bir driver yüklediğimde sorun tekrar baş gösteriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? PC'de driver yüklüyken hiçbir şey yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemi actıgımda hoş geldiniz yazısından itibaren bilgisayar 5-6 saniye arayla siyah ekran olup tekrar geri geliyor. DDU ile sürücüyü sildiğim zaman sorun kalmıyor, fakat bu seferde sürücüsüz kalıyorum. Fakat herhangi bir driver yüklediğimde sorun tekrar baş gösteriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? PC'de driver yüklüyken hiçbir şey yapamıyorum.
Herhangi bir sürücüyü değil aşağıdaki sürücüyü kurmalısınız. Bunu kurmayı denediniz mi? Resmi sürücüyü kurup tekrar deneyin.

UV yapmayı denediniz mi peki eski driver larda.
UV nedir hocam?
Herhangi bir sürücüyü değil aşağıdaki sürücüyü kurmalısınız. Bunu kurmayı denediniz mi? Resmi sürücüyü kurup tekrar deneyin.

Hemen bu driver’ı deneyip sonucu yazıyorum.
eski sürücüyü kur hocam olmazsa https://www.amd.com/en/support/contact-email-form sitesine yazmanı tavsiye ederim
Sorunsuz olan eski sürücüm hangisi onu da bilmiyorum hocam. Bir çok sürücü denedim 19.10.1 , 19.10.2 , 19.12.1 , 20.4.4 , 20.2.2 hepsinde aynı sonucu aldım. Oyunlara giremiyorum bile PC açılıyor ve dönüp açılmaya başlıyor.

Burada birden çok sürücü var. Hangisini kurmalıyım?
Radeon ayarlarına zar zor giriyorum ve GPU kullanımı %100 yazıyor. Sorun burda olabilir mi?
@Recep Baltaş abi bi yardım etsen

Son düzenleme:

Geri
Yukarı