MSI, RX 6000 Serisini Yüksek Saat Hızlarıyla Yeniledi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
MSI-Radeon-RX-6800-XT-16GB-GAMING-Z-TRIO.jpg

MSI, Radeon RX 6800 ve RX 6900 GAMING TRIO serisini yüksek saatler ve yeni arka plakalarla birlikte sessiz sedasız yeniledi. Bu kartların isimlendirmesi biraz kafa karıştırıcı olabilir. Hatta bazı bazı GAMING PLUS modelleri GAMING X’ten daha hızlıyken, diğerleri daha düşük saatlere sahip. Özetle GAMING Z ekran kartları açıkça en yüksek saat hızına sahip. Ek olarak […]

Devamı: MSI, RX 6000 Serisini Yüksek Saat Hızlarıyla Yeniledi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu AMD işlemci kısmını toparladı da, GPU kısmı hala takoz geliyor bana. Bu haberler de bunu ispatlıyor bence.
Driver sorunu neredeyse bitmiş. RTX konusundada yetişti sayılır kartlarda RTX çekirdekleri bulunuyor. DLSS rakibi teknolojisini iyi hale getirirse ve fiyatlarıda Nvidia tarafına göre düşük tutarsa neden AMD almayalım ki? Bu arada GPU saat hızlarının takozlukla ne alakası var açıklar mısın anlamadım ben.

Driver sorunu neredeyse bitmiş. RTX konusundada yetişti sayılır kartlarda RTX çekirdekleri bulunuyor. DLSS rakibi teknolojisini iyi hale getirirse ve fiyatlarıda Nvidia tarafına göre düşük tutarsa neden AMD almayalım ki? Bu arada GPU saat hızlarının takozlukla ne alakası var açıklar mısın anlamadım ben.
Psikolojik olarak öyle geliyor bana, çöp falan demem elbette öyle bir şey yok. :)
Bende 7670m var mesela gitti 16.2.1 betada kaldı, 8.1 desteği zaten daha güncel kartlara adam gibi gelmedi. hd3650 var 8 sürücüsü var eski sürüm 7 daha yeni sürümde kaldı. Sonra 8.1 sürücüsü zaten yok. Bunlardan dolayı kanım ısınmıyor hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı