MSI RX 6700 XT Mech 2X alınır mı?

Bütçe
9000

sp33d

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir sistem toplayacağım ve 3060 Ti ile 6650XT arasında gidip geliyordum.
Şimdi de 9.000 liraya 6700XT görünce direkt almak istedim fakat sizlerin de görüşünü alayım dedim.
Bu bahsi geçen model nasıldır? 9000 lirayı hak ediyor mu? Çünkü artık piyasada 9000 liraya 3060 Ti da kalmadı.
Driver konusunda halen eskisi gibi mi AMD? Wattman sorunları yaşanıyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/msi-vga...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.27.6

Son düzenleme:
Alınabilir, ben Nitro+ kullanıyorum daha ısındığını görmedim kartın. MSI'da da 75'leri aşacağını düşünmüyorum. Nihayetinde Pulse kadar ısınmayacaktır.

Wattpad uygulama bu arada Wattman o :D aslında o bir uyarı mekanizması. Karttan kaynaklanmadığı gibi, bambaşka bir şeyle alakalı olabilir. Peki 6700 XT'de gördün mü dersen, hayır hiç görmedim.

3060 Ti'dan daha güçlü bir kart bu arada, 3070 rakibi diyebiliriz. 3070 bir tık daha iyi ancak iyi demek ne kadar doğru bilmiyorum aralarında ortalama 5-6 FPS oynuyor. RT performansından bahsetmiyorum elbette.

1K daha verebilirim derseniz bunu alabilirsiniz, ben baya memnunum.

Ventus MSI'ın en giriş serisi diye biliyorum bu seviyedeki. Yine de çok kötü bir soğutma koyamazlar herhalde 6700XT'ye. YouTube'dan videolarına bakmak lazım.
Bu kart yeni galiba Ventus'un önceden 6700 XT GPU'lu halini görmemiştim.

Alınabilir, ben Nitro+ kullanıyorum daha ısındığını görmedim kartın. MSI'da da 75'leri aşacağını düşünmüyorum. Nihayetinde Pulse kadar ısınmayacaktır.

Wattpad uygulama bu arada Wattman o :D aslında o bir uyarı mekanizması. Karttan kaynaklanmadığı gibi, bambaşka bir şeyle alakalı olabilir. Peki 6700 XT'de gördün mü dersen, hayır hiç görmedim.

3060 Ti'dan daha güçlü bir kart bu arada, 3070 rakibi diyebiliriz. 3070 bir tık daha iyi ancak iyi demek ne kadar doğru bilmiyorum aralarında ortalama 5-6 FPS oynuyor. RT performansından bahsetmiyorum elbette.

1K daha verebilirim derseniz bunu alabilirsiniz, ben baya memnunum.
Pardon Wattman yazacağıma Wattpad yazmışım. 2 aydır bilgisayardan uzak durunca kavramları da unutuyorsun. Evet 3070 rakibi ben de biliyorum fakat hep AMD'ye soğuk bakmışımdır. Yeni sistemde bir şans vereyim diyorum.

Öneriniz için teşekkürler fakat ekran kartı için maksimum bütçem 9000 lira. Maalesef 1000 lira daha çıkaramam cebimden. 🙁

Pardon Wattman yazacağıma Wattpad yazmışım. 2 aydır bilgisayardan uzak durunca kavramları da unutuyorsun. Evet 3070 rakibi ben de biliyorum fakat hep AMD'ye soğuk bakmışımdır. Yeni sistemde bir şans vereyim diyorum.

Öneriniz için teşekkürler fakat ekran kartı için maksimum bütçem 9000 lira. Maalesef 1000 lira daha çıkaramam cebimden. 🙁
O halde Mech sizi üzmeyecektir diye düşünüyorum. Kasanız da fena değilse sorun olmaz sıcaklıkta.

Yeni konular

Geri
Yukarı