MSI RX 6800 neden ucuz?

DenizBuraKK

Hectopat
Yer
Yıldırım/Bursa
Daha fazla  
Merhaba daha önceden de konu açmıştım. Bir arkadaş bilgisayar önermişti. Bilgisayarda MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio vardı AMD ile çok ilgilenmem. Fark ettim ki MSI'nın ekran diğer markala göre daha ucuz. Normalde ben MSI pahalı diye düşünüyordum. Ama bu fiyat farkı biraz garibime gitti. Sebebi nedir? Bir sorunu yoksa alacağım.

Dosya Ekleri

• ekrankarti.png
    ekrankarti.png
    74 KB · Görüntüleme: 53
Merhaba daha önceden de konu açmıştım. Bir arkadaş bilgisayar önermişti. Bilgisayarda MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio vardı AMD ile çok ilgilenmem. Fark ettim ki MSI'nın ekran diğer markala göre daha ucuz. Normalde ben MSI pahalı diye düşünüyordum. Ama bu fiyat farkı biraz garibime gitti. Sebebi nedir? Bir sorunu yoksa alacağım.
Satılması gereken asıl fiyat bu olmalı zaten. Alın bir sorun olmaz. 13500 TL'ye olması lazım.

Screenshot_20230606-220538_Chrome.jpg

Msi ucuz değil diğer kartlar pahalı. Fiyatları anormal bir şekilde artmış.

Arada sırada yapıyorlar bende Gaming X 6650 XT almıştım bayağı ucuza geldi normalde MSI'a aşırı fiyatlar yazıyorlar.

Teşekkür ederim Prime var alacağım yakın zamanda ama bu neden bu kadar ucuz özellikle MSI olmasına rağmen.

Almayı düşünüyosanız alın bence çünkü dolar ve euro bayağı yükselişte şu an ileride ne olacağı hiç belli değil.

Arada sırada yapıyorlar bende Gaming X 6650 XT almıştım bayağı ucuza geldi normalde MSI'a aşırı fiyatlar yazıyorlar.

Almayı düşünüyosanız alın bence çünkü dolar ve euro bayağı yükselişte şu an ileride ne olacağı hiç belli değil.

Alacağım elimdeki para dolar zaten ama sanırım bu fiyatlar dolardan alakasız yükseliyor.

Amazon Prime varsa buradan bakabilirsiniz.

Ayın 15'ini bekliyordukta 2 günde bu kadar zam beklemiyorduk.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı