Çözüldü MSI RX 6900 XT WattMan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkGuzeler

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar. Kendi sistemimi çalıştıralı 3-4 gün oldu. Yüklediğim yazılımları belirtiyorum.

- AMD chipset software
- AMD privacy view
- AMD Ryzen Master SDK
- AMD software
- CPUID CPU-Z MSI 2.03
- MSI Center
- MSI companion
- NVIDIA PhysX
- Overwolf

Burada eksik veya hatalı bir şey varsa belirtin. AMD ve MSI sitelerinde bunlar öneriliyordu o yüzden indirdim. Buradaki uygulamalarda güncel. Bunlar içinden genelde MSI Center ve AMD software uygulamasına bakıyorum sistem özelliklerine ulaşım saglayabildiğim için. WattMan hatası genelde gördüğüm kadarıyla ekran kartı tabanlı bir yazılımsal problem. AMD software uygulamasında bildirim ekranında ise " beklenmeyen sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yüklendi diye. "

Normalde oyun oynadıgım zaman veya masaustunde oldugum zaman herhangi bir şekilde su ana kadar bir donma yaşamadım. Ama Adobe programlarına veya CapCut'a girince sistem donuyor. Sonrasında yukarıda bahsettiğim WattMan hatası alıyorum. Şimdi bir önceki sistemimde kullandıgım programların aynısını yükledim neden böyle bir hata versin anlamış değilim.

Çözüm
Bu rehber ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp altta attığım sürücüyü indirir misiniz?
WHQL olanı indirmelisiniz.

AMD Software: Adrenalin Edition
Revision Number
Adrenalin 22.5.1 Recommended (WHQL)
File Size
544 MB
Release Date
5/10/2022
Bu rehber ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp altta attığım sürücüyü indirir misiniz?

AMD Software: Adrenalin Edition
Revision Number
Adrenalin 22.5.1 Recommended (WHQL)
File Size
544 MB
Release Date
5/10/2022

Çözüm

AMD software: Adrenalin Edition.
Revision number.
Adrenalin 22.5.1 recommended (WHQL)
File size.
544 MB.
Release date.
5/10/2022

Zaten arkadaşta olan sürümü atmışsınız.

AMD Software'de 22.5.1 durum güncel yazıyor.

Sürücüyü DDU ile kaldırıp biradan 22.10.3 WHQL sürümünü kırabilir misiniz?

Geri
Yukarı