MSI RX550 4 GB vs MSI GTX 960 4 GB

XANPP

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Intel i5 10400F.
Corsair 3000MHz 16 GB CL15 RAM.
Samsung Evo 980 250GB SSD.
MSI H410M -a Pro anakart.

Arkadaşım bir teklif yaptı RX550 kullanıyordum MSI GTX 960 4 GB modeli mevcut yeni tip bir ekran kartı aradağını ve oyun oynamadığını söyledi takaslayabiliriz istersen dedi ve FPS değerlerine baktığımda GTX960 önde idi sizce takaslamam mantıklı olur mu? Vidalardaki MSI stickerları duruyor içi açılmamış hiç fanları vs gayet düzgün fakat genede fan alabilirim ekstradan satılıyor ise sizce ne yapmalıyım? Bir süre idare edeceğim bir süre sonra değiştireceğim ekran kartını.

Değiştirebilirsiniz. Kartın performansı gayet güzel.

Intel i5 10400F.
Corsair 3000MHz 16 GB CL15 RAM.
Samsung Evo 980 250GB SSD.
MSI H410M -a Pro anakart.

Arkadaşım bir teklif yaptı RX550 kullanıyordum MSI GTX 960 4 GB modeli mevcut yeni tip bir ekran kartı aradağını ve oyun oynamadığını söyledi takaslayabiliriz istersen dedi ve FPS değerlerine baktığımda GTX960 önde idi sizce takaslamam mantıklı olur mu? Vidalardaki MSI stickerları duruyor içi açılmamış hiç fanları vs gayet düzgün fakat genede fan alabilirim ekstradan satılıyor ise sizce ne yapmalıyım? Bir süre idare edeceğim bir süre sonra değiştireceğim ekran kartını.

Üzerine 100₺ daha verecek ve fan bulursa ekstradan fan hediye edecek.

GTX 960 çok daha güçlü.

Bende öyle düşünüyorum.
Değiştirebilirsiniz. Kartın performansı gayet güzel.

Bende öyle düşünüyordum araştırdım fakat geneden emin olmak istedim.

GTX 960 ile RX 550'yi takas edip üzerine 100 TL'mi ekleyecek?

Evet tam olarak öyle söyledi ve + fan hediye edecek normal fiyatı vs nedir bilmiyorum bugün doğum günüm ve belki böyle bir iyilik yapmak istedi bilmiyorum tam olarak.

FurMark ve OCCT testlerini yapın mutlaka. Bedava 100 TL.

Evindeydim bugün epey bir oyun oynadık gayet akıcı bir şekilde ve Max 63 dereceyi gördü ama kasasında pek fan yoktu önde 1 tane ve arkada 1 egzoz fanı vardı onun.

Evet tam olarak öyle söyledi ve + fan hediye edecek normal fiyatı vs nedir bilmiyorum bugün doğum günüm ve belki böyle bir iyilik yapmak istedi bilmiyorum tam olarak.

Evindeydim bugün epey bir oyun oynadık gayet akıcı bir şekilde ve Max 63 dereceyi gördü ama kasasında pek fan yoktu önde 1 tane ve arkada 1 egzoz fanı vardı onun.

Vallaha o zaman şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Ama arkadaşın da dediği gibi testleri yaptırın.

Geri
Yukarı