MSI RX550 4 GB vs MSI GTX 960 4 GB

Arkadaşınız ya sizi tokatlıyor ya da araştırma yapmamış, takaslamayın.

Yaklaşık olarak 10 senelik bir arkadaşım yeni bir ekran kartı alacağını söyledi yani belki de bunu alıp satıcak bana hediye etmek istiyor belirttiğim gibi bugün doğum günüm belki böyle bir iyilik yapmak istiyor bütün testleri yaptık bugün epeyde bir oyun oynadık hiçbir sorun görmedim ses vs yoktu. Böyle bir iyilik yapıyorsa'da eğer altında kalmamak için bende vakti zamanı gelince bir şeyler yaparım en azından bunuda öğrenmiş olurum ve teklifini geri çevirmem.

Öyleyse alın gitsin. :D.

Teşekkür ederim :D.

Evet çok iyi durumda epey bir oyun oynadık ve 62 dereceyi gördü en fazla hiçbir takılma bir ses zorlanma vs olmadı.

Eh şunu da ekleyeyim. Bende de aynı kartın 2 GB versiyonu var. Bir tek VRAM noktasında sorun çıkarıyor. Ama siz 4 GB versiyonunu aldığınız için çok sorun olmaz. Tabi kartla nasıl oyunlar oynayacaksınız o da önemli. Ama her halükarda kart temiz ise gözün kapalı al.

Eh şunu da ekleyeyim. Bende de aynı kartın 2 GB versiyonu var. Bir tek VRAM noktasında sorun çıkarıyor. Ama siz 4 GB versiyonunu aldığınız için çok sorun olmaz. Tabi kartla nasıl oyunlar oynayacaksınız o da önemli. Ama her halükarda kart temiz ise gözün kapalı al.

PUBG CS:GO arada LoL daha da ne oynayabilirim bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı