Satılık MSI sekira 500X Kasa (Sıfır)

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Kasa yaklaşık 4 ay önce alınmıştır. Kasayı ilk alıp daha sonra sistem parçalarını aldığım için neredeyse hiç kullanmadım. Sadece 6 gün kullanıldı. Şu an kılıfı ile birlikte kutusunda durmaktadır. Parçalarında sorun yok, çizik ya da kırılma durumu yoktur. İçerisinden çıkan tüm belgeler durmaktadır. Hala sıfır gibidir. Gelip kontrol edebilirsiniz. Şu an kasayı sıfır almaya kalkarsanız: Kasa yanında verilen Assasin Creed Valhala'yı 150 TL'ye satsanız ortalama 2100, 2150 TL'ye sıfır olarak alabiliyorsunuz.

Satış fiyatım 1700 TL'dir.

İstanbul Şişli'de oturmaktayım. Alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Kasanın Ali abi tarafından incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 101
  • 2.jpg
    2.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 98
  • 3.jpg
    3.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 109
  • 4.jpg
    4.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleme:
Yanlış bilgi olmasın ilanda, sıfırı zaten 2250 lira. Yanında oyun verilip verilmediğini bilmiyorum tabi.
Fiyatı düşürmüş orası demek ki. Oyunu 150 Tl'den satsanız bile 2100 Tl'ye denk geliyor. Sadece 6 gün kullanılmış sıfırdan farkı olmayan kasayı 1750 Tl'ye satıyorum. Kasayı alacak değerlendirir diye düşünüyorum 😊.
Son fiyat 1700 TL olarak güncellenmiştir.

Son düzenleme:
Hocam bir soru soracağım kasa neden bu kadar pahalı yani neden o kadar kaliteli mi?

Arkadaş cevaplamış aslında. İncelemeleri mevcut. Kısaca özetliyim 😀.
Malzeme kalitesi üst düzey.
Kendine ait 5 fanı var.
RGB desteği muazzam.
Temperli camı sağlam.
RGB kontrolcü var.
4 Adet USB 3.0 desteği ve 1 adet Type-C var.
İçerisine sığmayacak sistem yok.
Güncelleme: Kasanın şu an sıfır fiyatı en düşük 2450 Tl civardırı. Sadece 6 günlük kullanılmış sıfırdan farkı olmayan kasanın son fiyatı 1650 TL'dir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı