MSI Shot Out ödülüm geldi

2 Hafta önce MSI B450 GAMING Plus Max anakartını almıştım. Shout Out kampanyasını öğrenince Hepsiburada'dan gelen fatura ve anakartın seri numarası ile ürünü kayıt ettirdim ve Hepsiburada'da yorum yaptım, linki de siteye kayıt ettirdim. Bekledim 4-5 gün oldu ama mailime gelen bir şey yoktu.
Bugün spam klasörünü kontrol ettim. Sonuç 😄;

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartımda "Z" ibaresi olmadığından alamadım kodu😔
Üstüne üstlük RTX alana COD: MW kampanyasını da kaçırdım😕(Ağustos ayında aldığım için geçerli değil😒) Bir insan bu kadar mı bahtsız olur yahu?
P.S. Sonunda MSİ RTX 2060 Gaming ekran kartını da bu kampanyaya dahil etti. Ama ürünüm burada gözükmüyor. Neden acaba? Yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Üstüne üstlük RTX alana COD: MW kampanyasını da kaçırdım😕(Ağustos ayında aldığım için geçerli değil😒) Bir insan bu kadar mı bahtsız olur yahu?
P.S. Sonunda MSİ RTX 2060 Gaming ekran kartını da bu kampanyaya dahil etti. Ama ürünüm burada gözükmüyor. Neden acaba? Yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Belli bir tarihte alanlar için geçerli. Yoksa görünmez. Keşke aldığınız zaman direk başvursaydınız. Şanslıyım ki bana Shot out broşürü ile geldi anakart.

Ürünü nereden almıştınız?

Ekran kartınızın modeli kampanya kapsamında gözükmektedir.

msi.PNG

Konu dışı ama anakartınızdan memnum musunuz?

Ekran kartım eksik olduğu için henüz bilgisayarı çalıştıramadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı