MSI Steam cüzdan kodu kampanyasından nasıl faydalanılır?

Stay High

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. MSI'ın sitesinde böyle bir şey gördüm. B550'a Pro model bir anakart satın aldım 14/08/2020 tarihinde aynı gönderi İTOPYA.COM'da da vardı. Şimdi ben bu Steam cüzdan kodunu nasıl alacağım, nereye başvurmam gerek acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkür ederim şimdiden iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• ekran şeysi.PNG
    ekran şeysi.PNG
    42,1 KB · Görüntüleme: 88
  • ekran şeysi 2.PNG
    ekran şeysi 2.PNG
    128,9 KB · Görüntüleme: 78
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. MSI'ın sitesinde böyle bir şey gördüm. B550'a Pro model bir anakart satın aldım 14/08/2020 tarihinde aynı gönderi İTOPYA.COM'da da vardı. Şimdi ben bu Steam cüzdan kodunu nasıl alacağım, nereye başvurmam gerek acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkür ederim şimdiden iyi forumlar.

Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra İtopya ile iletişime geçin, yardımcı olacaklardır.

Kampanya Msi'ın ise Msi register siteaine gir, ürününü kayıt yap oradan kampanyalar kısmına tıklayıp hediyeyi talrp et de, senden bi kaç şey isterler, ürünün faturası, ürünün seri nomarası gibi sonrasında mailine mesaj olrak geliyor kod

Arkadaşlar sanırım sadece sağ taraftaki anakartı alan kişiler için geçerli kampanya :/

Dosya Ekleri

• SOMURTGAN.png
    SOMURTGAN.png
    49,5 KB · Görüntüleme: 59

Yeni konular

Geri
Yukarı