MSI Thin GF63 alınır mı?

Bütçe
40.000 TL

Warlxy

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır bilgisayar arıyorum bir tane buldum ama güzel mi bilmiyorum, size danışmak istedim. Msi Thin GF63 12.Nesil Core i7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Msi Thin GF63 12.Nesil Core i7 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Bu bilgisayar nasıldır alınır mı? Alınmazsa bununla benzer özellikte bir laptop önerebilir misiniz? Bütçem 40.000 TL'ye kadar, teşekkür ederim.

Bir de bu bilgisayari buldum bu nasıldır ?Hp Victus 15-fa1003nt 13.Nesil Core i7 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Hp Victus 15-fa1003nt 13.Nesil Core i7 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu model kesinlikle alınmaz. Tek fanlı ve 45W 4050 mevcut. Ne amaçla kullanacaksınız?

Galiba Thin serisinde bir tane fan var. Diğerinde iki tane var ama çıkış bir tuhaf. Lenovo, ASUS veya diğer MSI modelleri gibi ısınma sorunu olmayacak modellere bakmanızı öneririm. Çünkü benim eski laptop tek fanlıydı ve iki defa yandı. Şu an ASUS ROG STRIX var hatta sıvı metal de var. Boşta fan çalışmaz 50 derece olur.

Oyun için kullanacağım.

Atılan 13500H ve 4060 Victus mantıklı bir model. 120W 4060 ve MUX mevcut. Eski Victus'lar ile karıştırmayın. 4000 serisi ile Victus 16 modellere yeni özellikler geldi. MUX ve RGB klavye gibi. Aynı modeli Ak Akçe'den daha ucuza bulabilirsiniz belki. Bir bakın.

Atılan 13500H ve 4060 Victus mantıklı bir model. 120W 4060 ve MUX mevcut. Eski Victus'lar ile karıştırmayın. 4000 serisi ile Victus 16 modellere yeni özellikler geldi. MUX ve RGB klavye gibi. Aynı modeli ak akçe'den daha ucuza bulabilirsiniz belki. Bir bakın.

Çok teşekkürler sağ olun.

Atılan 13500H ve 4060 Victus mantıklı bir model. 120W 4060 ve MUX mevcut. Eski Victus'lar ile karıştırmayın. 4000 serisi ile Victus 16 modellere yeni özellikler geldi. MUX ve RGB klavye gibi. Aynı modeli ak akçe'den daha ucuza bulabilirsiniz belki. Bir bakın.

Bir de ekran kartı sizin dediğiniz modelde 4060 ama Intel Core i5 işlemci var darboğaz yapmaz mı? Intel Core i7'si olan var mıdır piyasada.

Bir de ekran kartı sizin dediğiniz modelde 4060 ama Intel Core i5 işlemci var darboğaz yapmaz mı? Intel Core i7'si olan var mıdır piyasada.

Hayır darboğaz yapmaz, 13500H güçlü bir CPU ve çok daha üst modelleri bile besleyebilir. 4060 ve 13700H versiyonuna şu an yok galiba piyasada, ben göremedim. Laptoplar darboğaz olmayacak şekilde üretilir zaten.

Geri
Yukarı