MSI Thin GF63 alınır mı?

Bütçe
40.000 TL
Peki hocam ben yine de biraz bekleyeyim 41.000 liraya belki düşer ama eğer düşerse sizin attiginiz ASUS mu iyidir HP Victus 16 mi?

7940HS ve 4070 bulunan ASUS TUF donanım olarak daha iyi. Fiyatı düşerse beklenebilir fakat Victus 16'nın fiyatı da artabilir. Şu an piyasa sürekli artıyor kurlardan dolayı. Bu durumu unutmayın.

Hocam bu fiyat bandında o zaman sizin dediğiniz Victus 16 en mantıklı duruyor bir de sizin attığınız ASUS 41.000 TL olsa bakardım ama maalesef 46.000 lira gözüküyor Hepsiburada'da, bütçeyi biraz aşıyor.

Hocam o ASUS dün gece 40'dı Trendyol'da sabah 46 oldu, HB'de biraz daha geç değişti fiyatı. Sabah ben aldım 41e. Hatta konum vardı burada bahsi geçen 2 laptopla ilgili aradaki farka değer mi minvalinde. Ben aldıktan 5-10 dk sonra önce 50'ye çıktı ardından geri 46'ya indi. Hatta şaşırmıştım aynı satıcı aynı ürünü Trendyol'da 46Y'a HB'de 50'ye niye satar diye.

Peki hocam ben yine de biraz bekleyeyim 41.000 liraya belki düşer ama eğer düşerse sizin attiginiz ASUS mu iyidir HP Victus 16 mi?

Alırsın indirim gelir keşke bekleseydim dersin, almazsın bir türlü inmez gitgide artar niye almadım diye hayıflanırsın.

7940HS ve 4070 bulunan ASUS TUF donanım olarak daha iyi. Fiyatı düşerse beklenebilir fakat Victus 16'nın fiyatı da artabilir. Şu an piyasa sürekli artıyor kurlardan dolayı. Bu durumu unutmayın.

Peki hocam değerlendirmelerinizi göz önünde bulunduracagim.

Hocam o ASUS dün gece 40'dı Trendyol'da sabah 46 oldu, HB'de biraz daha geç değişti fiyatı. Sabah ben aldım 41e. Hatta konum vardı burada bahsi geçen 2 laptopla ilgili aradaki farka değer mi minvalinde. Ben aldıktan 5-10 dk sonra önce 50'ye çıktı ardından geri 46'ya indi. Hatta şaşırmıştım aynı satıcı aynı ürünü Trendyol'da 46Y'a HB'de 50'ye niye satar diye.

Alırsın indirim gelir keşke bekleseydim dersin, almazsın bir türlü inmez gitgide artar niye almadım diye hayıflanırsın.

Vallahi hocam ya ne değişik bende baktım sabah 50.000 gördüm bende şaşırdım. Bir 46.000 de çok pahalı ya belki biraz zorlarim bütçeyi ama benim korkum aldıktan sonra fiyatın dusmesi.

Trendyol'da sizin aldığınız ürünün linki varsa atar mısınız, onda da bir bakayım belki onda daha ucuzdur Hepsiburada'ya gore.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol'da sizin aldığınız ürünün linki varsa atar mısınız, onda da bir bakayım belki onda daha ucuzdur Hepsiburada'ya gore.

Aynı fiyatta iki sitede de ürün.

Teşekkürler, bir bakayım ona da. Birinde fiyat düşer belki. Birkaç gün bekleyeceğim risk alip.

Hocam bunda ekran kartı kaç watt, MUX Switch ve RGB klavye var mıdır?

Hocam bunda ekran kartı kaç watt, MUX Switch ve RGB klavye var mıdır?

140W 4070 mevcut ve MUX bulunuyor, RGB klavye de bulunuyor. Daha fazla teknik detay isterseniz;

Yeni konular

Geri
Yukarı