MSI Thin GF63 alınır mı?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Bugün içinde arkadaşım için sipariş edeceğiz bütçe en fazla 24. 25 deseniz bile arttıkça bütçe arkadaş zorlanıyor sayılır sonuç olarak kendime almıyorum. Tabii gene de benzer bütçelere önerilerinizi bekliyorum.
İndirime girmiş fiyatı iyi diye düşünüyorum laptop geldikten sonra RAM ve SSD eklemesi yapılacak.

Aynı bilgisayarın 3050 versiyonunu kullanıyorum ve cihaz güzel ama birkaç eksisi var. Ekran kartı watt değeri düşük ve tek fanlı olması. Tek fanlı olmasına rağmen sıcaklık değerleri iki fanlılarla kapışabilecek kadar iyi ama watt değerinin düşük olması FPS'i çok etkiliyor, belki bu modelin Watt'ı yüksek olabilir, eğer yüksekse alınabilir.

Aynı bilgisayarın 3050 versiyonunu kullanıyorum ve cihaz güzel ama birkaç eksisi var. Ekran kartı watt değeri düşük ve tek fanlı olması. Tek fanlı olmasına rağmen sıcaklık değerleri iki fanlılarla kapışabilecek kadar iyi ama watt değerinin düşük olması FPS'i çok etkiliyor, belki bu modelde Watt'ı yüksek olabilir, eğer yüksekse alınabilir.
45W ekran kartı.

Ne alınır peki bu paraya.

Aynı bilgisayarın 3050 versiyonunu kullanıyorum ve cihaz güzel ama birkaç eksisi var. Ekran kartı watt değeri düşük ve tek fanlı olması. Tek fanlı olmasına rağmen sıcaklık değerleri iki fanlılarla kapışabilecek kadar iyi ama watt değerinin düşük olması FPS'i çok etkiliyor, belki bu modelin Watt'ı yüksek olabilir, eğer yüksekse alınabilir.
Bu da 45W hocam.

Ben GF65 Thin 9SD kullanıyorum. Aradığım her özellik var alette. Bayılıyorum tavsiye ederim.
gtx1660ti var ama inan hiç bir oyunda üzmedi ultra ayarlarda minimum 60 fps alıyorum.

Ne alınır peki bu paraya.

Bu bütçe aralığında Clevo kasa Gigabyte ve Casper hariç seçenek kalmıyor hepsi fiyatına göre kötü laptoplar. 2. el bakabilirsiniz açılmamış ya da az kullanılmış. HP Victus'lar falan var. illa 0 olacak diyorsanızda bunu alın başka seçenek yok.

Alınır, gayetde güzel bir laptop, ama yanında en azından ekstra 8gb ram alıp 16 yapmanız lazım
neye göre güzel hocam?

Birkaç gün öncesine kadar stoklarda 13500H RTX 4050 Victus vardı ama şu anda stokta gözükmüyor. Gigabyte'ın şöyle bir laptopu var ama ne kadar iyidir onu bilmiyorum.
Clevo kasa hocam, alınmaz maalesef bu da.

Bahsedilen 4050 Victus'un farklı renklisi biraz daha pahalıya var.

Geri
Yukarı