MSI Total War Warhammer Hediyesini Alamamak

2 kez fotoğraf göndermeme rağmen kabul edilmedi nasıl bir fotoğraf atmam lazım? (Kutunun fotosunu attım SN gözükecek şekilde)
Ben daha dün aldım ve 1 saat içinde gönderdiler kodu.
Ben fotoğrafı çekerken Anakartın üstüne faturayı koyarak flaş açık olarak çektim.
Faturanın okunması önemli.
Birde fotoğrafın boyutunun 720kb üstünde olmaması gerekiyor.

Bende hepsiburada'dan alırken kodu alabileceğim zaman içerisinde sipariş ettim ama ürün bana ulaştığında zamanı geçti diye hiç uğraşmamıştım.

MSI H170 Gaming M3 anakartım var, şuanda Total War key'i alabilir miyim başvursam ?

Ben daha dün aldım ve 1 saat içinde gönderdiler kodu.
Ben fotoğrafı çekerken Anakartın üstüne faturayı koyarak flaş açık olarak çektim.
Faturanın okunması önemli.
Birde fotoğrafın boyutunun 720kb üstünde olmaması gerekiyor.
Faturayı kutunun üstüne koyarak mı çektin yoksa içindeki anakartı çıkartıp anakart üstünde mi ?

Faturayı kutunun üstüne koyarak mı çektin yoksa içindeki anakartı çıkartıp anakart üstünde mi ?
Faturayı kutunun üstüne koyarak çektim.Anakartı takmıstım zaten bilgisayara. Soldan biraz boşluk bıraktım anakart modeli belli olsun diye, o kadar.

Süper! Bu akşam direk göndereğim :)

Bu arada kolaya kaçasım geldi ( birde şuan kurum bilgisayarındayım MSI'ın sitesine girmiyor )

Rica etsem yapmamız gereken adımları anlatabilirmisiniz zamanınız var ise

Üye ve Ürün Kayıt Merkezi Buraya girip önce kayıt ol. Sonra anakartını kayıt et hesabına.
Sonra promotion kısmından Warhammer ı seçip redeem'e tıklayacaksın.

Kayıt kısmında seri numaları vs. lazım oluyor. Şekilli bir anlatım yapıyor zaten site.

Üye ve Ürün Kayıt Merkezi Buraya girip önce kayıt ol. Sonra anakartını kayıt et hesabına.
Sonra promotion kısmından Warhammer ı seçip redeem'e tıklayacaksın.

Kayıt kısmında seri numaları vs. lazım oluyor. Şekilli bir anlatım yapıyor zaten site.

Teşekkür ediyorum, akşam eve gidince ilk işim bu olacak :) Eğerki beceriksizliğime gelirse sizi tekrardan rahatsız edeceğim.:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı