MSI Vigor GK 30 alınır mı?

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi MSI Vigor GK 30 alınır mı? Dün bir klavye konusu açmıştım. Maksimum 350 TL bütçe ile klavye önerisi ismiyle. Çok fazla öneri gelmedi ama gelen öneriler arasında HyperX alloy Core, MSI GK30 vardı benim beğendiğim. Dediğim gibi sizce alınır mı eğer farklı bir öneriniz varsa söylerseniz çok sevinirim çok acil almam gerekiyor.
Olmasını istediğim özellikler;
*Sesi sıkıntı değil hatta biraz da sesi olsa güzel olur.
*Aydınlatma da şart değil ama bu fiyat bandındaki tüm klavyelerde aydınlatma var sanırım.
*Mekanik olmasını istemiyorum.
*Mümkünse Türkçe karakterler içersin.
*Yine mümkünse enter tuşu büyük olsun. (Şart değil)
*Mousem SteelSeries bu fiyata SteelSeries klavye bulunur mu emin değilim ama onları da yazarsanız sevinirim.

Şimdiden önerileriniz için yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik hissiyatını seviyorsanız (ki bence sevmiyorsunuz mekanik istemediğinize göre) MK110 öneririm. Eğer yok sevmiyorum derseniz GK30 ve alloy core gayet iyi klavyeler gerisi size kalmış ikisi de membran. Ayrıca mekanik istememenin sebebi nedir?

Mekanik hissiyatını seviyorsanız (ki bence sevmiyorsunuz mekanik istemediğinize göre) MK110 öneririm. Eğer yok sevmiyorum derseniz GK30 ve alloy core gayet iyi klavyeler gerisi size kalmış ikisi de membran. Ayrıca mekanik istememenin sebebi nedir?
Çünkü bütçem çok fazla değil. Bu yüzden bu fiyata olabilecek mekanik klavyelerin de Rampage, Gamepower ve Everest olacağından eminim. Sebebi bu.

Geri
Yukarı