MSI Vigor GK300 için 859 TL verilir mi?

Yigitcannm

Hectopat
Arkadaşlar sa başlıkta belirttiğim gibi bu ürüne bu kadar verilir mi tam mekanikler çok ses çıkartıyor o yüzden yanaşmak istemedim kronik sorunluymuş Gamepower klavyeler bu fiyatı hak ediyor mu eder derseniz sipariş vermeyi düşünüyorum.

Mekanik hisli membran klavye. Corsair K55 vardır bu kafada ki kalite olarak iyidir. Ona bile verilmez. Piyasada Gateron kırmızı anahtarlı klavyeler var, GamePower Calypso gibi. Yine de maksimum bütçenize göre bakılabilir.

Mekanik hisli membran klavyelere bu kadar ücret verilmez.
Paranı çöpe atmış olursun. Bu fiyata mekanik klavye almanı öneririm.

Peki rampage kb r 17 alınırmı mekankik blue switch çok sesli olurmu gecelere kadar kullanıyorum

Mekanik hisli membran klavyelere bu kadar ücret verilmez.
Paranı çöpe atmış olursun. Bu fiyata mekanik klavye almanı öneririm.
Ya şöyle bi sorun var amazon bana hediye kartına yaptı ücret iademi amazon satıcısından almam gerekiyor aldığım ürünü

Peki Rampage KB r 17 alınır mı? Mekankik Blue Switch çok sesli olur mu gecelere kadar kullanıyorum
Rampage bir ürüne yönelmeyi ve bütçenizi düşürmenizi manasız buluyorum. Siz iyi ve sessiz bir ürün mü arıyorsunuz? O zaman maksimum bütçe sunun, bakalım.

Sana zahmet verdim ama alamıyorum maelesf özellikle amazon satıcısı olması gerekiyor ben sana klavye linki birakim hangisini önerirsen ona göre alim

Altec lansing algk8614 blue switch
Inca ıkg 441 mekanik klavye bu ikisinin dışında rampage var onuda önermedin bu ikisinden hangisi alınır alınmaz dersen msı alıcam blue switch ikiside çok fazla ses yaparmı

Geri
Yukarı