MSI Vigor GK50 Elite BW Afterburner kısayolu açılmıyor

blackeagle03

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Fn+F1 kısayolu ile Afterburner yazılımını hızlıca açıp kapatabilmem lazım. Ancak ben de çalışmıyor. Dragon Center yüklü, Afterburner zaten yüklü. Ama bir türlü olmadı. Klavye sahibi arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
Siz başarabildiniz mi açmayı, ya da denediniz mi? @GTX660M

Son düzenleyen: Moderatör:
@blackeagle03
Bende de çalışmıyor. Bir de basılı tutarak açmayı dener misin? FN+F1 tuşlarına aynı anda basılı tutar mısın? Ayrıca reset atmak için FN+ESC basılı tutmak gerekiyormuş.

@blackeagle03
Bende de çalışmıyor. Bir de basılı tutarak açmayı dener misin? FN+F1 tuşlarına aynı anda basılı tutar mısın? Ayrıca reset atmak için FN+ESC basılı tutmak gerekiyormuş.
Çok ilginç neden çalışmıyor acaba? Çok önemli değil aslında ama kullanışlı olacaktı benim için. Basılı da tutmayı denedim ama olmamıştı sanki. Sen sildin mi programları olmayınca? Kullanmıyorsun sanırım.

Çok ilginç neden çalışmıyor acaba? Çok önemli değil aslında ama kullanışlı olacaktı benim için. Basılı da tutmayı denedim ama olmamıştı sanki. Sen sildin mi programları olmayınca? Kullanmıyorsun sanırım.
Yüksek ihtimalle yazılımsal bir şey. Bunun için uğraşmaya değmez. Afterburner kullanırsam masaüstünden açarım diye düşünüyorum ama tabii çalışsa daha güzel olurdu.

Geri
Yukarı