MSI vs Monster 1050 Ti laptop seçimi

özer

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Monster özellik bakımından iyi.Aynı fiyata MSI'ın özellikleri düşük oluyor. Arada malzeme farkı var. MSI'ın kasası alminyum klavyesi steelseries. Fakat son çıkan oyunları oynayacağım diyorsan aralarından Abra A5 V9.2.2'yi önerebilirim.

Monster özellik bakımından iyi.Aynı fiyata MSI'ın özellikleri düşük oluyor. Arada malzeme farkı var. MSI'ın kasası alminyum klavyesi steelseries. Fakat son çıkan oyunları oynayacağım diyorsan aralarından Abra A5 V9.2.2'yi önerebilirim.
Yok geriye dönük çok oyunum var ama elbet de yeni çikar bazi oyunlari oynarim( Her türde değil misal yeni çikar Fifa 18 oynarim sevdiğim türde olsun yeter.), ama şöyle bir sıkıntı var bunların indirim süresi var eğer onlari kaçirirsam MSİ kaliyorum MONSTER ile eş özelikler de varda o kalite farki güzelikler yaratabilir alacağim zaman zaten gidip mağazadan alacağim için kendim de karar veririm. Ama 4.200 gibi fiyat çok gelirsede msi alacağim gibi gorunuyor, teşekkür ederim .

HDD yok Monster olanlarda. Şimdilik 250 GB yeterli diyorsan alınabilir 2.2 olan. M2 SSD ne kadar hızlı olsa bile sınırlı kapasite. Güncel oyunların boyutları belli.

HDD yok Monster olanlarda. Şimdilik 250 GB yeterli diyorsan alınabilir 2.2 olan. M2 SSD ne kadar hızlı olsa bile sınırlı kapasite. Güncel oyunların boyutları belli.
Kendi eski HDD takacağim (500gb) yetmez biliyorum, bide indirim fiyatlari bu o yuzden ben İstanbula gidene kadar bitmiş de olabilir, eğer indirim bitip normal fiyatlarına donerse MSİ alacağim teşekkür ederim.

MSI'daki malzeme kalitesi daha üst düzeydir. Bir tanıdığımda Monster vardı, üstünde sıcaktan dolayı solma oluştu. İndirimleri takip edersen MSI alabilirsin.

MSI'daki malzeme kalitesi daha üst düzeydir. Bir tanıdığımda Monster vardı, üstünde sıcaktan dolayı solma oluştu. İndirimleri takip edersen MSI alabilirsin.
Buyuk ihtimal oyle yapacağım hem eski kendi 500 GB olan HDD takmak istemiyorum, sifirdan Windows 10 veriyor bide MSİ tercihim MSİ yana doğru kayıyor teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı