MSI vs MONSTER

@yekovski O yüzden low ayar ve kullanımına bağlı olarak götürür dedim. 650M halen high ayarlar da güncel oyunları açabiliyor bu arada :)
Götürmek konusundaki kastına bağlı oyun oynamaktan söz ediliyorsa 2-3 sene diyebilirim ancak kullandığım bilgisayar 5 yıllık, götürüyormu, götürüyor...

Hepsiburada.com dan aldım. SSD'li modelini. Gayet memnunum. Tek sıkıntım ısınması. Yani tek bende mi bu kadar ısınıyor bu cihaz anlamış değilim. Soğutucu sipariş ettim, inşallah bu sorun çözülür.

Hepsiburada.com dan aldım. SSD'li modelini. Gayet memnunum. Tek sıkıntım ısınması. Yani tek bende mi bu kadar ısınıyor bu cihaz anlamış değilim. Soğutucu sipariş ettim, inşallah bu sorun çözülür.

Bios ve firmware'yi güncellemeyi denediniz mi ? @Recep Baltaş doğru hatırlıyorsam Msi Gs60 modelinin Bios'unu, firmwaresini falan güncellemişti. Bios'u güncellemek, ısınma sorununu çözer. Buyrun video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bios ve firmware'yi güncellemeyi denediniz mi ? @Recep Baltaş doğru hatırlıyorsam Msi Gs60 modelinin Bios'unu, firmwaresini falan güncellemişti. Bios'u güncellemek, ısınma sorununu çözer. Buyrun video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler.

Her türlü MONSTER derim fiyat/performans açısından çok uygun.MSI da iyi fakat aynı fiyata iki ürünü karşılaştırdığınızda monster daha iyi görünüyor ve bir çok oyunu ULTRA ayarlarda oynayabiliyorsunuz bu insanlardaki msi hastalığını anlayamadım doğrusu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı