Satılık MSI Z270 GAMING PRO Carbon, Galax GTX 1080 Exoc ve NZXT Kraken X62

Makaleler
2
Yer
İstanbul Küçükçekmece
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

3 Yıldır kullandığım PC parçaları satılıktır.
Hepsi iyi durumdadır.

Galax GTX 1080 Exoc: Satmaktan vazgeçtim.
MSI Z270 GAMING PRO Carbon: Satıldı.
NZXT Kraken X62: 750 TL.
İndirim olmayacaktır.

İletişim: [email protected].

Son düzenleme:
Merhabalar. Fiyatları revize etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Kraken x62 için. Alıcı bulabilmeniz için söylüyorum ilanı baltalama niyetim yok. GTX 1080 için fiyat makul bence.

Merhabalar. Fiyatları revize etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Kraken x62 için. Alıcı bulabilmeniz için söylüyorum ilanı baltalama niyetim yok. GTX 1080 için fiyat makul bence.
Pazarlığa açığım.

4 Yıllık kart 2500 makul evet :) Birebir aynı performansta olan bir kart bu da.

GTX 1080, RTX 2070 ayarında bir kart.

Aynı performansı RX 5600 XT'de veriyor. Fiyatı performans belirler RTX 2070 değil.
Temmuz'da 3 olacak. Ve kesin aynıdır eminim :)

Bu bir de referans model + oc edition da daha farklı sonuç verecektir :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1080 eski mimari, GTX 1070 bile RX 5600 XT'den daha çok güç tüketiyor. Üstelik performansları çok yakın. Amacım baltalamak değil; 3 senelik kartı aynı fiyatta yeni ve garantili muadil ürünle karşılaştırmak yanlış olmuş.

1080 2070 ayarında değil. 2060 ayarında. Guru3d testlerine bakabilirsiniz. 5600XT de 2060 ayarında. Üçü de aynı ayarda kartlar. Bikaç fps var arada azcık. Oyundan oyuna değişir. 3000 Tl civarına Rtx 2060 var sıfır.

Geri
Yukarı