MSI Z390 GAMING Plus kırmızı jackta cızırtı

Ringwraith545

Hectopat
Daha fazla  
MSI Z390 GAMING Plus kullanıyorum anakartın kırmızı jack portuna kulaklığı taktığımda cızırtı oluyor sağındaki siyah portta bir sorun yok oraya taktığımda cızırtı yok ama ses az geliyor. Kırmızı jack portunu düzeltmek istiyorum cızırtıyı nasıl götürebilirim? Realtek sürücüleri güncel ya da takabileceğim bir aparat falan var mı?

Hocam, kulaklık için kasanın jakını kullanabilirsiniz. Diğerlerinin az ses vermesi normal. Çünkü onlar ses sistemleri için. Hepsi aynı ses verse boğulma olur. Sitesinden sürücüsü yüklüyse tamamdır. Bağlı olan donanım kaynaklı da olabilir. Kırmızının altındaki merkez jak. Center olarak belirtilmiş. Bunu da deneyebilirsiniz.
Screenshot_20210416-202358.png

Hocam, kulaklık için kasanın jakını kullanabilirsiniz. Diğerlerinin az ses vermesi normal. Çünkü onlar ses sistemleri için. Hepsi aynı ses verse boğulma olur. Sitesinden sürücüsü yüklüyse tamamdır. Bağlı olan donanım kaynaklı da olabilir. Kırmızının altındaki merkez jak. Center olarak belirtilmiş. Bunu da deneyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 977894

Kasanın jack ının çalışması için gerekli olan kabloyu takmadım kablo kısa olduğu için yetişmiyordu boş bir zamanımda kasanın için açıp o kabloyu takacağım sonuçları yazacağım.
Ayrıca kullandığım kasa XPG Battlecruiser ve önde 1 jack girişi var ve kullandığım kulaklık Corsair Hs50 Pro Stereo Oyuncu Kulaklığı-siyah Ca-9011215-eu Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu kulaklığı incelerseniz jack girişini 2 jack girişine dönüştüren 1 aparat var kulaklığın jack girişini 1 kulaklık ve 1 mikrofon olarak 2 jack girişine çeviriyor eğer kasanın önüne takarsam mikrofon için olan jack girişini takamam. Onu nasıl çözebilirim?

Kasanın önünde mikrofon girişi olması gerekir. Eski kasalarda bile var hocam.

Kasanın önünde mikrofon girişi olması gerekir. Eski kasalarda bile var hocam.

Bende 1 jack girişi var ve kulaklık / mikrofon simgesi var sanırım 2'sinden biri için.
Sorunu hallettim hocam oyunlarda ses az geliyordu Realtek Audio Console'dan gürültü dengelemeyi açtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı