MSI Z87-G45 Mavericks Sürücüleri

Ses kartını Multibeast üzerinden, Dual Boot UEFI Windows 8.1 ve Mac OS X Mavericks 10.9.2 Kurulum Rehberi » Technopat rehberindeki şekilde kurdum.

Ethernet içinse, Working Kext for Killer E2200 burada il girdideki ALXEthernet For E2200.zip indir. Masaüstüne zip halinde atıp, masaüstündeki .kext bulunan zip çift tıklayarak aç. Zaten klasöre çıkarma işlemi yapıyor.

Kextwizard(https://www.technopat.net/sosyal/konu/kext-wizard-kext-yükleme-programı.30048/) adlı programıda indir. Ondan sonra kext wizard kullanarak, ethernet kextini kurabilirsin.

Dosya kurulumu ile ilgili, Tonymac'deki arkadaş şunu demiş.

" To install this kext, copy the DEBUG version of the kext to S/L/E, and also copy it into the plugins folder inside IONetworkingFamily.kext. Either use kext wizard, or simply repair permissions on the disk afterwards, then reboot."

Yani, kexti yüklemek için, kext wizard kurup, "simply repair permissions on the disk afterwards" seçeneğini işaretleyip, bilgisayarı yeniden başlatın demiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle teşekkürler multibeast link paylaşırmısn bana birde benim ekran kartı zotac nvidia gtx 760 amp! Buna uygun driver i da bulabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı