MSI Z97 Gaming 3 24-pin Kablosu Takılmıyor

BaranOyunda

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce topladığım bilgisayarın konusunu açmıştım. Bugün bilgisayar geldi ve bilgisayarı birleştirdim. Fakat bilgisayarın 24 pin kablosu yerine 20 pin + 4 pin olarak mevcut. Güç kaynağım Cooler Master RS-600 G. Kabloyu uğraştım takamadım. Babam da takmayı denedi fakat kablo girmiyor oraya. Anakart yamuluyor ve kırılacak diye korkuyorum yine de bastırıyorum fakat yine girmiyor. Bu arada anakartım MSI Z97 Gaming 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplama rehberlerimizi ile. Orada gösterilen şekilde tak. +4 pin olan kısımı 20 pin olan kısıma takacaksın ilk önce. Sonra anakarta takacaksın.

Denedim. Fakat arada çok hafif ( yaklaşık bir kürdanın kalınlığı kadar) bir boşluk kalıyor ve sistem çalışmıyor. Ekran kartına falan ışın geliyor kablosu ayrı olduğu için ama anakarta takılı olan hiçbir şeye elektrik gelmiyor. Kablonun yarısı falan giriyor.

Eve gidince fotoğraf atmaya çalışacağım.

Az önce eve geldim. Fotoğrafı çektim ama bulanık çıkıyor. Hiçbir şey belli olmuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı