MSI z97 gaming 5 anakarta R9 270 uyar mı?

Prof Striker

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
İklimlendirme Teknolojileri
Soruda da belirttiğim gibi yaklaşık olarak indirim olursa Haziran 17 veya 18 inde olmaz ise o haftanın sonunda Vatan Bilgisayar' dan sistem toplayacağım. Parçaları seçtim fakat uyumlu olurmu bilemedim ve uzun bir sürede değiştirmeyi düşünmüyorum (Ancak kendi evime çıkarsam mezun olunca :D).

Sizlere sorularım olacak:

1. Anakart MSI z97 gaming 5 Ekran kartı linkteki gibi Asus R9 270 Directcu 2 2Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Bu ekran kartı ve anakart kartı uyumlumudur?

2. İşlemci olarak core i5 4670k alacağım bu işlemci ve anakart O.C. yapmaya açık mı sadece bunu soracaktım.

Bu arada z97 Gamin3 tavsiye etmeyin çünkü sistem uzunca bir süre ileriye dönük olacak 3 yıl dayansın yeter sonrasında update yapabilirim ufak ufak.

Sorularım bu kadar eğer İnceleme yapmamı isteyen olursa kutu açılışı içinden çıkanlar felan yapmak isterim. Buda benim ilk incelemem olur. :D

Sistem şu şekide olacak:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı