MSI Z97 PC Mate Sisteme Format Atarken Bir Hata Oluştu Bilgi Toplamaya Çalışıyoruz Hatası

AliAkgül

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem topladım. İlk formatı USB bellekten atmaya çalışırken 5-6 sn Windows ekranı gözüktükten sonra 1 saniyenin çeyreği kadar bir sürede mavi bir ekran geliyor ve İngilizce bir hata oluştu bilgi toplamaya çalışıyoruz bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır diyor ve hemen yeniden başlatıyor.
Acaba atladığım bir şey mi var? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bilgisayarı yeni topladığım için herhangi bi sistem yüklü değil bios güncellemesini flash diskle msi ın kendi sitesinden indirerek yaptım bios güncellemsinde bi sorun çıkmadı kurulum medyasını hazırlarken uefi için özel fat32 olarak rufus ile flash belleği hazırladım daha öncesinde uefi değilde normal haldeykende denerken aynı hatayı aldım daha sonra uefi için fat32 şeklinde hazırladığım bellektede yine aynı sorunu alıyorum
sebebini hala çözebilmiş değilim

hatta hata ekranında üzülen ":(" smileyi bile var :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı