MSI’dan 3 Yeni Braswell Tabanlı ECO Anakart

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

MSI, Intel Braswell tabanlı ilk Mini-ITX ECO anakartlarını tanıttı: MSI

MSI’dan 3 Yeni Braswell Tabanlı ECO Anakart Technopat

772102.gif

Daha fazlası...

İyi günler Ali bey youtube kanalında Recep bey ve sizi beğenerek izliyorum. Kanalınızda çok faydalı anlatımlar mevcut, bir konu hakkında yardım ve görüşlerinizi bekliyorum. 31.12.2012 faturalı MSI Z77A-GD55 model anakart kullanıyorum anakart arızalandı ürünün türkçe kullanım garanti belgesi kitapçığında garanti süresi 2 yıl denmekte bu süreye göre kartımın garanti süresi dolmuş gözüküyor aşağıda vereceğim linklerde bu seri anakartların garantisi standard 3 yıl olarak belirtilmiş sizde ürün incelemesi yaptığınızda özellikle belirtmişsiniz servispointle görüşme sonucu ithalatçı firma penta bilgisayar firmasına iletişim kurmamı söylediler pentayı aradığımda bana 3 yıl yazan web sayfasının linkini e-posta olarak atmamı ve geri dönüşün cevap verileceğini söylediler e-posta gönderdim cevap beklemedeyim.Msı gibi global bir firma ürününü 3 yıl garanti ve askeri bileşenler şeklinde tanıtıp Türkiye'de garanti yi 2 yıla düşürme ihtimali varmı hani askeri sınıf bileşenler ürettiği ürüne Türkiye'de güvenmiyor mu? İyi günler dilerim.

Z77A-GD55 -LGA1155 Intel Z77 Chipset - MSI Motherboards

MSI Z77A-GD65 Anakart İncelemesi

MSI Global - The best gaming gears maker in the world

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı