MSI'ın Kendi Sitesindeki Sürücülerin Güncel Olmaması

inf1ctra

Hectopat
Daha fazla  
MSI marka bir dizüstü bir bilgisayar aldım. MSI'ın kendi sitesine girdiğimde sürücüler mevcut fakat güncel değil. Ben bu driverları kendim donanım üreticinin kendi sitesinden indirsem olur mu? Örneğin Rapid Storage Technology ve Intel HD Graphics driverlarını Intel'in kendi sitesinden indirsem sorun olur mu?

Örneğin Rapid Storage Technology ve Intel HD Graphics sürücülerini Intel'in kendi sitesinden indirsem sorun olur mu?
Hayır, sorun olmaz. Hatta daha iyi olur kendi sitesinden kontrol etmeniz. Üreticilerin aksine Intel, AMD, Nvidia, Realtek gibi şirketlerin sayfalarında güncel sürücüler genelde daha önce yayınlanıyor. Mesela Intel işlemciniz için Chipset sürücüsünü Intel Download Center'dan edinebilirsiniz. Veya ses kartınız (Veya ağ kartınız) Realtek ise kendi sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Üreticinin sitesinde daha güncel versiyonları, daha önce çıkıyor genelde. Üreticinin sitesinden indirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı