MSI'ın sitesinde BIOS ve Driverlar görünmüyor

BBAAPP6262

Decapat
Bu şekilde hiçbir şey görünmüyor. Sizde durum nedir, nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• ssaas.PNG
    ssaas.PNG
    39,1 KB · Görüntüleme: 48
Bende de gözükmüyor. Yanlış hatırlamıyorsam 2-3 gün önce gözüküyordu, şimdi tekrar gitmiş.

Farklı farklı modellerde 3-4 gündür olan bir sorun MSI sitesi kaynaklı sanırım. Güncelleme gibi bir şey mi yapıyorlar acaba bilemiyorum. Bir kaç saat sonra tekrar deneyin.

Farklı farklı modellerde 3-4 gündür olan bir sorun MSI sitesi kaynaklı sanırım. Güncelleme gibi bir şey mi yapıyorlar acaba bilemiyorum. Bir kaç saat sonra tekrar deneyin.
Birkaç saatlik değil, 2-3 hafta önce de gözükmüyordu. A320-B450-X570 hiçbirisi gözükmüyor bende.

Hiç bir modeli görünmüyor dediğim gibi sadece masaüstü değil dizüstü serileri de görünmüyor. Site kaynaklı, benim dikkatimi 3-4 gündür çeken bir durum. Gün içinde düzeliyor çünkü BIOS önerisinde bulunuyorum gün içinde şu anda belirttiğimiz üzere yine gitmiş. Ondan dolayı bir kaç saat sonra tekrar deneyin dedim.
Düzeldi şu anda. Gelip gidiyor dediğim gibi. İhtiyacınız varsa kontrol edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    168,3 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    158,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    159,4 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Konuyu hortlatmak istemem ama üzerinden 1 ay geçmiş sitede değişiklik yok ilginç Eğer eklenti tarzı şeylerle çözülebilir mi?Aciliyetim de var işlemci sabit hızda çalışıyor bios güncel olmadığından dolayı.

Geri
Yukarı