MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) 2022 Sınav Kayıtları Başladı

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
MSÜ sınav kayıtları başladı. Başvurular 13 Ocak ve 9 Şubat 2022 tarihleri arasında alınacak. Bu sene sınav ücreti 130 TL oldu, geçen sene bu ücret 110 TL idi. Sınav 20 TL artmış ve sınav 27 Mart 2022 tarihinde yapılacak.

Sınavın ilgilileri varsa kayıtlarını hemen yapmasını öneririm. Geç başvuru günlerinde %50 daha fazla ücret ödeniyor çünkü. Onun dışında geçen sene MSÜ'ye 10 TL zam gelirken YKS'ye de 20 TL zam gelmişti. Bu sene MSÜ'ye 20 TL zam geldi dolayısıyla YKS'de de her bir oturum için 30 TL zam geleceğini düşünüyorum ve YKS'de de her bir oturum tahminimce 120 TL olacaktır.

MSÜ sınav kayıtları başladı. Başvurular 13 Ocak ve 9 şubat 2022 tarihleri arasında alınacak. Bu sene sınav ücreti 130 TL oldu, geçen sene bu ücret 110 TL idi. Sınav 20 TL artmış ve sınav 27 Mart 2022 tarihinde yapılacak.

Sınavın ilgilileri varsa kayıtlarını hemen yapmasını öneririm. Geç başvuru günlerinde %50 daha fazla ücret ödeniyor çünkü. Onun dışında geçen sene MSÜ'ye 10 TL zam gelirken YKS'ye de 20 TL zam gelmişti. Bu sene MSÜ'ye 20 TL zam geldi dolayısıyla YKS'de de her bir oturum için 30 TL zam geleceğini düşünüyorum ve YKS'de de her bir oturum tahminimce 120 TL olacaktır.

Hocam sınav için aşı zorunluluğu var mı?

@PeluşPenguen, onu bilemiyorum, iki doz aşınızı zaten olmanız gerekmekte. Onun dışında üçüncü doz için herhangi bir zorunluluk yok. ÖSYM sitesine güncel HES kodu da tanımlamanız gerekmekte.

Geri
Yukarı