MSÜ'de torpil nasıl işliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kranovar

Hectopat
Yer
Antartika
Bu devran bi dönerse o babandan da o babanın hak yiyen arkadaşlarından kan alırlar. Adam olun biraz, Hakkınız olmayana göz dikmeyin.

Siyasetle işim olmadı hiçbir zaman. Babamın Akparti ve MHP’de sözü geçen arkadaşları var. Sana kalmış bir şey dedi ben her zaman karşıyım ama sen bilirsin dedi. Kararsız kaldım.

KS
Küçükpazarlı
Bu devran bi dönerse o babandan da o babanın hak yiyen arkadaşlarından kan alırlar. Adam olun biraz, Hakkınız olmayana göz dikmeyin.
Hayırdır kim kan alacakmış de bakayım? Ben torpil yapacağım falan dedim mi ki efelendin sen? Adam olun falan düzgün konuş kardeşim burası yeri değil.

Kranovar

Hectopat
Yer
Antartika
Hayırdır kim kan alacakmış de bakayım? Ben torpil yapacağım falan dedim mi ki efelendin sen? Adam olun falan düzgün konuş kardeşim burası yeri değil.
Memleketin geldiği hale bak yüzsüz yüzsüz babasının torpil yaptırabileceğini yazsonrasında utanmadan üste çıkmaya çalış Suç birader suç bu ne kadar rahatsınız. Bu arada merak etmişsin söyleyeyim kimin kan alacağını bu memleketin hakimi var savcısı var anlayacağın var oğlu var. Fetullahçılarda torpiliydi garibanın hakkına geçiyordu şimdi noldu köpek gibi sürünüyorlar. Kimsenin hakkı kimsede kalmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı