Çözüldü MTA 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Timur Özcan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Prime A320M-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 5500
RAM: GSkill Ripjawvs 8GB 3600 MHz x2
ROM 1 (C:): SanDisk SSD Plus 240GB (SSD)
ROM 2 (D:): Toshiba DT01ACA100 1TB (HDD)
Ekran Kartı: MSI RX 460 2GB OC
Kasa: Power Boost VK-G3621C
PSU: Corsair CV550 550W 80+ Bronze
Meslek
Öğrenci
proxy_sa.exe hata veriyor, görsel alttadır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
Sorun yaratan dosya vvof.dll adında bir dosyaymış.

Emin değilim ama Malwarebytes'ı kapatmayı veya devre dışı bırakmayı deneyebilir misiniz? İşe yaramazsa MTA'yı tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Bir de Province Launcher nedir?
proxy_sa.exe için hata raporu oluşturun, MediaFire'a yükleyip paylaşın.

proxy_sa.exe için hata raporu oluşturun, MediaFire'a yükleyip paylaşın.

Emin değilim ama Malwarebytes'ı kapatmayı veya devre dışı bırakmayı deneyebilir misiniz? İşe yaramazsa MTA'yı tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Çözüm

Province Launcher, MTA Province sunucusunun Launcheri'dir. Yani direkt olarak MTA Launcherinden erişilemeyen bir sunucu olduğu için kendi launcherini kullanmak durumundayım.

Sorun çözüldü, lakin nasıl. Malwarebytes'ı kapattım olmadı üstüne bir de Windows Defender kapattım ve çalıştı. Sorum şu Malwarebytes'ı kapatmadan ben bu programı nasıl kullanabilirim?

Son düzenleme:
Sorum şu, Malwarebytes'ı kapatmadan ben bu programı nasıl kullanabilirim?
Malwarebytes'ı isterseniz çalıştırabilirsiniz, sorun yinelerse ve vvof.dll dosyasının güvenilirliğinden eminseniz ilgili dosyayı beyaz listeye eklemeyi deneyebilirsiniz.

Ama bir anti-malware kullanmak yerine antivirüs kullanmanız daha güzel olacaktır. Ücretsiz arıyorsanız Kaspersky Free kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı