MTA nasıl FPS yükseltilir?

Bütün ayarları ve çözünürlüğü düşürdünüz mü? Oyunda hatırladığım kadarıyla 100 FPS sınırı vardı.

Bütün ayarları ve çözünürlüğü düşürdünüz mü? Oyunda hatırladığım kadarıyla 100 FPS sınırı vardı.

Tüm her şeyi düşürdüm 57 ila 80 arası FPS.

Hocam.
Intel Celeron CPU530.
RAM DDR3 2 GB

Sistem düşük ve kötü onu biliyorum
FPS 57 ve 80 arası geziyor ama ara sıra bir FPS düşmesi yiyiyorum ve anında 1 ve bu 3 sn falan sürüyor düzelmesi bu FPS düşmesi u nasıl çözerim?

Hocam.
Intel Celeron CPU530.
RAM DDR3 2 GB.

Sistem düşük ve kötü onu biliyorum.
FPS 57 ve 80 arası geziyor ama ara sıra bir FPS düşmesi yiyiyorum ve anında 1 ve bu 3 sn falan sürüyor düzelmesi bu FPS düşmesi u nasıl çözerim?

Senin işlemcin Celeron sıkıntı o

Hocam.
Intel Celeron CPU530.
RAM DDR3 2 GB

Çözemezsiniz hocam. RAM ve SSD alırsanız biraz rahatlayabilir. Onun dışında başka yapabileceğiniz bir şey yok.

2 GB RAM ile Windows 10 kullanıyorsunuz. RAM'i 4 GB yapın veya Windows 8.1'e geçin bence.

Hocam.
Intel Celeron CPU530.
RAM DDR3 2 GB

Girdiğin sunucunun indireceği şeyler bitti mi? O FPS düşmesi bu yüzden olabilir, en azından bende öyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı