MTA silinmiyor

MTA dosya konumundaki her şeyi silin. Denetim Masası'ndan silin sonra, zaten silinmiş diyecek ve oradan da kaybolacak. Kısayol varsa açmayı deneyin. Uyarı verecek, silinecek.

Son düzenleme:
MTA dosya konumundaki her şeyi silin. NVIDIA Denetim Masası'ndan silin sonra, zaten silinmiş diyecek ve oradan da kaybolacak. Kısayol varsa açmayı deneyin. Uyarı verecek, silineecek

Dosyalardan MTA ile ilgili olanları sildim fakat NVIDIA'dan nasıl sileceğim?

Dosyalardan MTA ile ilgili olanları sildim fakat NVIDIA'dan nasıl sileceğim?

NVIDIA demek istememiştim. Denetim Masası diyecektim kusura bakmayın. Çalıştır'a "control" yazın açılacaktır.

NVIDIA demek istememiştim. Denetim Masası diyecektim kusura bakmayın. Çalıştır'a "Control" yazın açılacaktır.

İlk başta buradan silmeyi denediğimde sorun vermişti şimdi daha önceden silinmiş tekrar silmek ister misiniz evet dedim.

İlk başta buradan silmeyi denediğimde sorun vermişti şimdi daha önceden silinmiş tekrar silmek ister misiniz evet dedim.

Tamamdır. Başlat menüsüne MTA aratıp girin. Yine aynı şekilde silmeniz için bir buton çıkacak.

Teşekkürler kısayol ya da arama kısmında gözükmüyor fakat uninstall MTA yazıyor onu kaldır dediğimde az önceki sildiğim yere çıkıyor fakat orada silinmiş.

Teşekkürler kısayol ya da arama kısmında gözükmüyor fakat uninstall MTA yazıyor onu kaldır dediğimde az önceki sildiğim yere çıkıyor fakat orada silinmiş.

Uninstall MTA nerede yazıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı